advertise

مقالات زیبایی پوست و مو

کلینیک زیبایی دانش به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز زیبایی پوست و مو در اصفهان سعی در افزایش آگاهی شما گرامیان در زمینه انواع روش های زیبایی و درمانی پوست و مو دارد. به همین منظور در این بخش به ارائه مقالاتی تخصصی در زمینه زیبایی پوست و مو پرداخته که خدمت شما گرامیان ارائه می گردد.

انواع روش های درمان اسکار آکنه چیست

انواع روش های درمان اسکار آکنه چیست

بسیاری از شما عزیزان برآنید تا بدانید انواع روش های درمان اسکار آکنه چیست تا توان یابید مقابله کنید با این عارضه پوستی. چنانچه تمایل دارید بدانید اسکار آکنه چیست

اختلال رنگدانه ای پوست و راه های درمان آن

اختلال رنگدانه ای پوست و راه های درمان آن

یکی از بیشمار بیماری های پوستی که می تواند بسیار مشکل ساز شود بی گمان بیماری اختلال رنگدانه ای پوست می باشد. باید بدانید راه های پیشگیری از اختلال رنگدانه ای پوست چیست.

درمان جای جوش با مزونیدلینگ در اصفهان

درمان جای جوش با مزونیدلینگ در اصفهان

یکی از عارضه های پوستی که بیشمار انسان ها را درگیر خود کرده است در سراسر دنیا بی گمان جای جوش می باشد. بسیاری افراد برای از بین بردن جای جوش اقدامات تفاوتی را انجام می دهند.

درمان جای جوش با سابسیژن در اصفهان

درمان جای جوش با سابسیژن در اصفهان

بر آنیم تا در مورد موضوعی خاص که درمان جای جوش با سابسیژن در اصفهان نام دارد با شما سخن به میان آوریم. بسیاری از شما زیباجویان اصفهانی تمایل دارید بدانید درمان جای جوش با سابسیژن در اصفهان به چه شکل صورت خواهد گرفت.

انواع درمان اسکار آکنه در اصفهان

انواع درمان اسکار آکنه در اصفهان

موضوع بهترین درمان اسکار آکنه در اصفهان چیست را تشریح می کنیم در این نوشتار. تیم تخصصی کلینیک زیبایی دانش در تمامی دوران فعالیت خود تلاش داشته تا اطلاعاتی دقیق را در مورد انواع عارضه های پوستی به بیماران منتقل کند.

پیگمانتاسیون و درمان آن

پیگمانتاسیون و درمان آن

کلینیک دانش در خدمت شما ست تا بیان کند پیگمانتاسیون چیست. در واقع می بایست اینگونه آغاز کرد موضوع پیگمانتاسیون و درمان آن را که بدن شما حاوی رنگدانه‌ای (پیگمنت) به نام ملانین است

لیفت صورت با نخ برای چه سنی مناسب است

لیفت صورت با نخ برای چه سنی مناسب است

برای آنکه بتوانیم پاسخ درخوری به پرسش لیفت صورت با نخ برای چه سنی مناسب است داده باشیم، لیفت صورت با نخ را به صورت بنیادین بررسی کرده ایم. لیفت صورت با نخ یکی از اصلی ترین روش های کم تهاجمی و غیر جراحی برای از بین بردن آثار پیری پوست در نواحی مختلف صورت است.

هایفوتراپی صورت چیست

هایفوتراپی صورت چیست

هایفوتراپی صورت باعث افزایش جریان خون در مناطق مورد نظر می شود که بهبود رنگ و تغذیه پوست را به همراه دارد. این روش باعث ترمیم و تقویت بافت های پوستی می شود و بهبود قابل توجهی در مشکلات مانند چین و چروک های صورت، آکنه و جوش، جوانسازی و لیفتینگ پوست ایجاد می کند. با استفاده از هایفوتراپی صورت، تولید کلاژن و الاستین در پوست افزایش می یابد که باعث بهبود ساختار و انعطاف پذیری پوست می شود.

آیا هایفوتراپی ضرر دارد

آیا هایفوتراپی ضرر دارد

هایفوتراپی یک روش درمانی غیرتهاجمی است که برای کاهش چین و چروک صورت، جوانسازی پوست، درمان لک های پوستی و بهبود ظاهر پوست استفاده می شود. این روش از تکنولوژی لیزر برای تحریک تولید کلاژن و تجدید سلول های پوست استفاده می کند. اگرچه هایفوتراپی عموما به عنوان یک روش امن و موثر شناخته می شود، اما ممکن است برخی عوارض و مشکلات ناخواسته رخ دهد.

لیزر تا چند جلسه جواب میده

لیزر تا چند جلسه جواب میده

نوع پوست شما می تواند تعداد جلسات مورد نیاز را تحت تاثیر قرار دهد. پوست های تیره تر نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای رسیدن به نتیجه مطلوب دارند. این به دلیل این است که لیزر بر روی پیگمانت های تیره تر پوست عمل می کند و بر روی پوست های روشن تر تاثیر کمتری دارد. نوع موهای شما نیز می تواند تعداد جلسات مورد نیاز را تحت تاثیر قرار دهد. موهای ضخیم تر و تیره تر نیاز به تعداد جلسات بیشتری دارند تا بتوانند تمامی موهای ناخواسته را از بین ببرند.

تا چند ساعت بعد از لیزر دوش بگیریم

تا چند ساعت بعد از لیزر دوش بگیریم

پوست شما پس از جلسات لیزر ممکن است حساسیت و تحریک بیشتری نسبت به آب و محصولات پوستی داشته باشد. در نتیجه، دوش گرفتن ممکن است احساس ناراحتی و سوزش در پوست را به همراه داشته باشد. پوست شما ممکن است پس از لیزر قرمز و التهاب داشته باشد. این وضعیت ممکن است تا چند ساعت یا حتی چند روز پس از جلسه لیزر ادامه داشته باشد.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد

استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد ممکن است به برخی از ضررها منجر شود که بهتر آن ها را بدانید. پوست ممکن است به لیزر حساسیت نشان دهد و در نتیجه التهاب و قرمزی رخ دهد. بعد از استفاده از لیزر، ممکن است خارش و تحریک در ناحیه مورد درمان رخ دهد. در برخی از موارد، لیزر ممکن است باعث تغییر رنگ پوست شود و موجب ایجاد لکه های تیره یا روشن شود.

کجا لیزر کنم

کجا لیزر کنم

مراکز تخصصی لیزر عموما دارای تجهیزات و فناوری های پیشرفته ای هستند که به ارائه خدمات با کیفیت بالا کمک می کنند. این کیفیت بالا می تواند باعث اعتماد بیشتر مشتریان شود و آن ها را ترغیب به بازگشت به مرکز کند. مراکز تخصصی لیزر اغلب تمرکز زیادی بر تجربه کاربری مشتریان خود دارند.

چه لیزری برای موهای زائد خوبه

چه لیزری برای موهای زائد خوبه

دستگاه های مدرن لیزر موهای زائد قدرت بالایی دارند و به طور موثر موهای زائد را از ریشه تا انتها حذف می کنند. دقت بالا، دستگاه های لیزر مدرن دارای سیستم های هدایت نوری هستند که به آنها امکان می دهد فقط بر روی موهای تیره و ضخیم تمرکز کنند و باعث حذف موهای زائد بدون صدمه رساندن به پوست می شوند. سرعت بالا، دستگاه های لیزر مدرن قادر به پردازش سریع و بزرگی از موها در هر جلسه هستند. این به معنی این است که فرآیند حذف موها به سرعت و به طور موثر انجام می شود.

لیفت چشم چیست و انواع روش های آن کدام است

لیفت چشم چیست و انواع روش های آن کدام است

دون ‌شک چشم ها در زیبایی صورت تاثیر قابل ‌توجهی دارند و به همین دلیل باید به سلامت آن ها توجه ویژه‌ای داشت. از طرفی افزایش سن یک امر اجتناب‌ناپذیر است که باعث می شود پلک‌های چشم حالت افتاده پیدا کنند. حال از آنجایی که این موضوع ناخوشایند است، افراد به دنبال راهی برای حل این مشکل هستند که لیفت چشم (Eye lift) یکی از این راه‌ها است.