advertise

igrow لیزر در اصفهان

igrow لیزر در اصفهان - کلینیک دانش

igrow لیزر در اصفهان چیست

یکی از شایع ترین و ناراحت کننده ترین مشکلات جوامع امروزی، ریزش مو می باشد. این ضایعه ممکن است ارثی و یا هورمونی باشد. igrow لیزر در اصفهان وسیله ای است که می توان به کمک آن تا حد زیادی با این ضایعه مقابله کرد. از سال یک هزار و نهصد و شصت و هفت که تاثیر لیزر کم توان Low Level Laser بر رویش مجدد مو به اثبات رسید تا به امروز که بیش از پنجاه سال از آن زمان می گذرد، دانشمندان به پیشرفت های شگرف و قابل توجهی در رویش، تحریک و تقویت رشد مو دست یافته اند. این لیزر لیزری که نام آن سیستم رشد موGrow Hair Growth System نام گذاری شده حداقل سی و پنج تا چهل درصد رشد مو را افزایش می دهد. درحالی که نتایج مطالعات انجام شده و منتشر شده اکثرا روی مردان انجام شده اما قرار است نتیجه مطالعات انجام شده روی زنان نیز به زودی منتشر شود.

کلینیک دانش

 از سوی دیگر سازندگان این لیزر اعلام کرده اند که نتایج تحقیقات روی زنان تاکنون رضایت بخش بوده است. اکنون بیایید مقوله ریزش مو و طاسی را بررسی کنیم و در ادامه به سراغ بررسی مقوله igrow لیزر در اصفهان چیست و همین طور اثرات آن برویم. طاسی برای بعضی افراد بخش پذیرفته شده از روند پیری و برای بعضی دیگر ناخوشایند است. ریزش مو میلیون ها زن و مرد را تحت تأثیر قرار داده است و با وجود دهه ها تحقیق، هنوز درمان قطعی برای آن وجود ندارد. آلوپسی آندروژنتیک (که بیشتر به طاسی با الگوی مردانه و طاسی با الگوی زنانه معروف است) شایع ترین نوع ریزش مو است که حدود سی میلیون زن و پنجاه میلیون مرد در سراسر ایالات متحده به آن مبتلا هستند. در مردان، ریزش مو از بالای هر دو گیج گاه شروع می شود و با گذشت زمان کاهش می یابد تا شکل ام ایجاد شود. موها در قسمت تاج نیز نازک شده و ممکن است تا طاسی جزئی یا کامل پیشرفت کنند. دلیل طاسی الگوی مردانه، ارثی است و ممکن است با هورمون های جنسی مردانه نیز مرتبط باشد. ریزش موی مردانه می تواند از همان دوران بلوغ شروع شود. دو سوم مردان در سن سی و پنج سالگی و حدود هشتاد و پنج درصد مردان در سن پنجاه سالگی این عارضه را تجربه می کنند. در زنان اما خط مو عقب نمی رود و به ندرت منجر به طاسی کامل می شود، اما موها معمولا در همه ی سر نازک می شوند. دلایل طاسی الگوی زنان مشخص نیست. با این حال، ریزش مو بیشتر در زنان پس از یائسگی اتفاق می افتد که نشان می دهد این بیماری ممکن است با کاهش هورمون های زنانه همراه باشد. به منظور تکمیل اطلاعات در این زمینه بهتر است نگاهی به مراحل رشد مو و مینیاتوری شدن آن بیندازیم. مو از فولیکول (ریشه ی مو) و شافت (فیبر قابل مشاهده بالای پوست سر) تشکیل شده است. در پیاز مو، واقع در انتهای فولیکول، سلول ها تقسیم شده و رشد می کنند و ساقه مو را تولید می کنند که از پروتئینی به نام کراتین ساخته می شود.


کلینیک دانش

 به عبارت دیگر میتوکندری ها از انرژی نوری LLLT برای تولید هر چه بیشتر ATP در فولیکول مو و متعاقباً انتقال فولیکول ها از فاز تلوژن به فاز رشد آناژن استفاده می کنند. اثر بخشی LLLT به چه صورت است. نوری با طول موج کوتاه که توسط لیزر تابیده می شود و به وسیله مولکول های بافت جذب شده و موجب بیشتر شدن سطح انرژی مولکول ها می گردد که با نام فتوبایومدولاسیون Photobiomodulation شناخته می شود. قسمتی از زنجیره ی انتفال الکترون در میتوکندری توسط پروتئینی به نام سیتوکروم C انجام می شود. طیف نور لیزر کم توان به وسیله سیتوکروم C جذب شده وانتقال الکترون به واسطه سیتوکروم سریع تر انجام می شود. هر چقدر انتقال الکترون ها بیشتر باشد سطح انرژی ذخیره شده سلولی ATP بالاتر و سوخت و ساز سلولی بیشتر می شود، یعنی میتوکندری ها برای تولید بیشتر ATP در فولیکول مو و انتقال آن از فاز تلوژن یا فاز استراحت مو به فاز رشد آناژن یا مرحله فعال رشد مو از انرژی نوری LLLT استفاده می کنند. حال باید فهمید که شیوه درمان ریزش مو با لیزر لیزری رشد موی igrow در اصفهان چگونه است. درمان با LLLT توسط پزشک متخصص برای بیماران مبتلا به آلوپسی آندروژنیک (ریزش موی ارثی) که در طبقه بندی IIa-V Norwood-Hamilton و I-IV Fitzpatrick قرار دارند تجویز می شود. معمولا درمان ریزش مو ارثی به صورت سه الی چهار جلسه در هفته و هر جلسه بیست الی بیست و پنج دقیقه انجام می شود. نتایج اولیه بعد از چهار هفته با توقف ریزش مو مشاهده می شود. نتیجه نهایی نیز معمولا چهار الی شش ماه به طول می انجامد.


 بررسی میکروسکوپی: میکروسکوپ به کشف اختلالات احتمالی موجود در ساقه مو کمک می کند. امروزه با پیشرفت علم راه کارهای مختلفی برای درمان ریزش مو وجود دارد و می توان بدون انجام جراحی و دشواری های بعد از آن به نتیجه دلخواه رسید لیزر igrow در اصفهان یکی از درمان های کاربردی برای مشکلات مو می باشد که البته بهتر است به صورت ترکیبی و همراه با روش های دیگر درمانی مو انجام شود تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد. لیزر igrow در اصفهان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و تلفیقی از لیزر کم توان پزشکی LLLT :Low Level Laser Therapy و طیف نوری LED Light Emitted Diode ساطع شده از دیودهای نیمه رسانا، دگرگونی قابل توجهی در درمان موثر ریزش مو با زمینه ارثی در دنیا پدید آورده است.پاپیلایی که فولیکول را احاطه کرده است، حاوی رگ های خونی کوچکی است که غده های مو را تغذیه می کند و هورمون هایی را برای تنظیم رشد و ساختار مو فراهم می کند. فولیکول های مو دقیقا مانند همه ی سلول ها دارای چرخه هستند. یک قسمت طبیعی از چرخه شامل ریزش حدود پنجاه تا یک صد تار مو در روز است. هر فولیکول برای دو تا شش سال مو تولید می کند و سپس برای چند ماه استراحت می کند. در حالی که فولیکول مو در مرحله استراحت خود است، مو می ریزد. حدود یک صد هزار فولیکول در پوست سر وجود دارد، اما از آنجا که هر فولیکول در زمان متفاوتی استراحت می کند و سایرین مو ایجاد می کنند، ریزش مو معمولا قابل توجه نیست.وقتی اختلالی در چرخه رشد و ریزش ایجاد شود، یا اگر فولیکول مو از بین رفته و با بافت اسکار جایگزین شود، ریزش موی محسوس تری رخ می دهد. دانشمندان اکنون درک کرده اند که طاسی از طریق پدیده ای معروف به مینیاتوری شدن مو رخ می دهد.


کلینیک دانش

جلوگیری از ریزش مو با لیزر کم توان LLLT یک فرایند مؤثر در بهبود رشد مو محسوب می گردد. LLLT فعالیت سلولی فولیکول مو را افزایش داده و به ازدیاد موهای ضخیم، پر و سالم تر کمک می کند. این تکنولوژی پس از سال ها تحقیق و پژوهش، مورد تأیید قطعی سازمان غذا و داروی آمریکا FDA قرار گرفته است. برای فهم بهتر قضیه لازم است تا مکانیسم اثر LLLT در درمان و رفع ریزش مو را تفسیر و تبیین کنیم. نوری که از لیزر با طول موج کوتاه ساطع می شود توسط مولکول های بافت مورد نظر جذب می شود و باعث افزایش سطح انرژی مولکول ها می شود. این فرایند تحت عنوان فتوبایومدولاسیون Photobiomodulation شناخته می شود. سیتوکروم c پروتئینی است که بخشی از زنجیره انتقال الکترون در میتوکندری را بر عهده دارد. طیف نور لیزر کم توان توسط سیتوکروم c جذب شده و در نتیجه انتقال الکترون توسط سیتوکروم تسهیل و تسریع می شود. انتقال بیشتر الکترون ها، سطح انرژی ذخیره شده سلولی ATP را بالا و در نهایت سوخت و ساز سلولی را افزایش می دهد.


همچنان با بررسی ابعاد و زوایای لیزر رشد موی igrow در اصفهان در خدمت شما مخاطبان عزیز کلینیک دانش هستیم. Igrow که دارای بیست و یک دایود لیزری نور لیزر کم توان با طول موج nm۶۷۰-۶۵۰ و سی دایود LED است طوری طراحی و ساخته شده است که به طور کامل روی سر را می پوشاند و بر قسمت های مستعد ریزش موی سر تمرکز دارد. قسمت داخلی لیزر با شکل آناتومی فرق سر مطابقت داشته به نحوی که هم لیزر LLLT و هم نورهای LED به طور پیوسته و مساوی توزیع و پخش می شوند. لیزر رشد موی igrow در اصفهان در سال دو هزار و دوازده مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته است و به عنوان یکی از اثر بخش ترین درمان های ریزش مو و همچنین به عنوان درمانی تکمیلی کاشت مو محسوب می گردد. شرکت Apira Science که تولید کننده این تکنولوژی است اذعان دارد که سیستم iGrow باعث بیشتر شدن فعالیت سلولی درون فولیکول‌های مو می‌گردد و فعالیت متابولیک آن را افزایش می‌دهد که این امر نهایتا منجر به رشد موهای جدید می شود. بر اساس دو مطالعه ‌ای که در یکی از مجلات معتبر به چاپ رسیده مشخص گردیده است که کاشت مو لیزری igrow به طور میانگین باعث رشد سی و پنج الی سی و هفت درصدی موها در خانم ‌ها و آقایان مبتلا به آلوپسی آندروژنیک می شود. شرکت Apira توصیه می کند که جهت دستیابی به نتایج مطلوب باید برای چهار الی شش ماه و روزی بیست و پنج دقیقه از سیستم کاشت مو لیزری igrow استفاده کنید. لیزر igrow در اصفهان شامل دو لیزر و طراحی LED می‌باشد. این لیزر دارای هدفون و لیزر پخش MP۳ نیز می ‌باشد که قابلیت اتصال به اکثر لیزر‌های صوتی را دارد. کاشت مو لیزری igrow برای افرادی که دچار آلوپسی اره‌اِتا هستند یا ریزش موی شدید دارند توصیه نمی شود. در پایان، ماهیت این دستگاه را به صورت کاملا خلاصه مرور می کنیم. درمان ریزش مو با تکنولوژی iGrow ؛ iGrow یک تکنولوژی لیزر‌ خود شکل است که در آن از لیزر سطح پایین LLLT استفاده شده است. این روش با کاشت مو لیزری igrow نیز شهرت دارد و می توان در خانه هم از آن استفاده کرد. این درمان قبلا برای آقایان تجویز می‌شد اما در حال حاضر خانم‌هایی هم که دچار آلوپسی آندروژنیک هستند می توانند از آن استفاده نمایند. خواهشمندیم برای کسب اطلاعات دقیق و جامع در این زمینه، با پشتیبانی سایت کلینیک دانش تماس حاصل فرمایید. استفاده درست از این تکنولوژی لازمه داشتن آگاهی و اطلاعات کافی است که نزد متخصصین کلینیک دانش می باشد.


کلینیک دانش

 به نظر می رسد برخی از فولیکول های مو از نظر ژنتیکی نسبت به عملکرد دی هیدروتستوسترون (DHT)، بسیار حساس هستند. DHT به گیرنده های موجود در فولیکول های مو متصل شده و باعث کوچک شدن آن ها می شود. با گذشت زمان، فولیکول ها موهای نازک تری تولید می کنند و برای مدت زمان کوتاه تری نسبت به حالت طبیعی رشد می کنند. در نهایت، فولیکول دیگر مو تولید نمی کند و منطقه را طاس می شود. اما آیا راه تشخیصی هم وجود دارد. قبل از تشخیص، پزشک یک معاینه بدنی انجام می دهد و از رژیم، برنامه مراقبت از مو، سابقه ی پزشکی و خانوادگی فرد می پرسد. ممکن است تست هایی مانند موارد زیر را نیز توصیه کند: آزمایش خون: این ممکن است به کشف شرایط پزشکی کمک کند که می تواند باعث ریزش مو شود. تست کشش: پزشک آرامی چندین تار مو را می کشد تا ببینید چه تعداد از آن ها خارج می شود. این به تعیین مرحله روند ریزش کمک می کند. بایوپسی پوست سر (نمونه برداری از پوست سر): پزشک نمونه هایی را از روی پوست یا از چند موی جدا شده از پوست سر برمی دارد تا ریشه های مو را زیر میکروسکوپ بررسی کند. این می تواند در تعیین اینکه آیا عفونت باعث ریزش مو شده است یا خیر نقش مهمی داشته باشد.


igrow لیزر در اصفهان - کلینیک دانش

کاربرد igrow لیزر در اصفهان

فهم دقیق کاربرد igrow لیزر در اصفهان، شما را در تهیه و استفاده از آن، کاملا روشن خواهد ساخت. به همین خاطر این قسمت را به امعان و تتبع کاربرد igrow لیزر در اصفهان اختصاص داده ایم. این مقوله را با موشکافی پرسش استفاده از لیزر IGROW در اصفهان مناسب چه افرادی است، به پیش می بریم. افرادی که ریزش موی آندروژنیک (ریزش موی ارثی) دارند. افرادی که کاشت مو انجام داده اند. افرادی که در حال انجام درمان های دیگر هستند مانند مزوتراپی، هیر فیلر و غیره، این روش می تواند اثر بخشی درمان را به طور چشمگیری بالا ببرد. افرادی که به دنبال تقویت فولیکول مو و رشد بهتر و سریع تر موی خود هستند. لیزر IGROW در اصفهان به شکلی طراحی گردیده است که کاملا سر را پوشش می دهد و روی قسمت هایی از سر که مستعد ریزش مو هستند متمرکز می شود. دارای ۳۰ دایود LED می باشد و همچنین دارای بیست و یک دایود لیزری نور لیزر کم توان با طول موج nm۶۷۰-۶۵۰ است. داخل لیزر به شکلی طراحی شده که با آناتومی فرق سر مطابقت دارد به طوری که هم نور LED و هم لیزر LLLT به میزان برابر پخش می شوند. کلینیک آوان از آنجایی که همواره می کوشد تا بهترین و به روز ترین فناوری و تکنولوژی روز دنیا را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد، با خرید لیزر IGROW در اصفهان توانسته کمک درمانی موثری در زمینه مشکلات مو برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید. عملکرد کاشت مو لیزری iGrow در اصفهان دیگر مبحثی است که کاربردها را مشخص می سازد. این مقوله را در سه حالت بررسی نموده ایم. پیش از درمان iGrow در اصفهان؛ نازک شدن موها و ریزش مو عمدتا مشکلی ژنتیکی است که به آن آلوپسی آندروژنیک می‌گویند. این مشکل به مرور زمان به سلول ‌های فولیکول مو آسیب وارد می کند و باعث می شود تا موها به تدریج نازک شده و فولیکول مو بمیرد، در نتیجه دیگر نمی تواند موی جدید تولید کند. فرآیند درمان iGrow در اصفهان؛ لیزرهایی که دارای اشعه سطح پایین هستند (LLLT) دارای طول موج مشخصی می‌باشند که بدین وسیله می توانند به سلول ‌های ناسالم موجود در فولیکول ‌های مو دوباره انرژی بدهند. با کاشت مو لیزری igrow در اصفهان می توان باعث تولید موهایی پُرتر، ضخیم ‌تر و سالم ‌تر شد. پس از درمان iGrow در اصفهان؛ تحقیقات و مشاهدات نشان داده که اگر از این درمان به طور مداوم استفاده شود می تواند تاثیرات اولیه آلوپسی آندروژنیک (نازک شدن موها) را درمان کند. کاشت مو لیزری igrow در اصفهان می تواند ریزش موها را تا مدت زمان قابل توجهی به تعویق بیاندازد و باعث شود که موهای نازک سر، پُرتر، ضخیم‌تر و سالم ‌تر شوند.


igrow لیزر در اصفهان - کلینیک دانش

لیست قیمت igrow لیزر

بررسی میزان هزینه و اثر بخشی نشان می دهد استفاده از لیزر رشد موی igrow در اصفهان نسبت به سایر روش های رایج درمان ریزش مو، موثرتر و مقرون به صرفه تر می باشد. لیزر رشد موی در اصفهان Igrow که دارای بیست و یک دایود لیزری نور لیزر کم توان با طول موج nm۶۷۰-۶۵۰ و ۳۰ دایود LED است طوری طراحی و ساخته شده است که به طور کامل روی سر را می پوشاند و بر قسمت های مستعد ریزش موی سر تمرکز دارد. قسمت داخلی لیزر با شکل آناتومی فرق سر مطابقت داشته به نحوی که هم لیزر LLLT و هم نورهای LED به طور پیوسته و مساوی توزیع و پخش می شوند. لیزر رشد موی igrow در سال ۲۰۱۲ مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته است و به عنوان یکی از اثر بخش ترین درمان های ریزش مو و همچنین به عنوان درمانی تکمیلی کاشت مو محسوب می گردد. با توجه به نوسانات حاکم بر بازار، تقاضا می شود برای دریافت آخرین قیمت ها با پشتیبانی وب سایت کلینیک دانش تماس حاصل فرمایید.

با ثبت نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید