advertise

کاشت مو - ریش - ابرو در اصفهان

کاشت مو و ریش و ابرو در اصفهان - کلینیک دانش

کاشت مو در اصفهان چیست

داشتن ظاهری جوان و سلامت برای همه بسیار مهم است. کاشت مو در اصفهان عامل مهمی در این زمینه است که اعتماد به نفس را به افراد بازمی گرداند. باید قبل از عمل کاشت مو در اصفهان با پزشک خود درباره انتظاراتی که دارید صحبت کنید. کاشت مو در اصفهان طبیعی روشی است که در آن از موهای موجود بر روی سر برداشت می‏ کنند و به نواحی بی مو انتقال می ‏دهند. یکی از دغدغه های این روزها برای همه ما زیبایی است. موها تاثیر بسیار زیادی در این زمینه دارند. اما نگهداری و مراقبت از موها سخت تر از آن چه که فکر می کنیم می باشد. زیرا سبک زندگی نسبت به زمان گذشته تغییر کرده است. ریزش مو دلایل متفاوتی و همچنین درمآن های مختلفی دارد. در این میان ریزش موی شدید یا ارثی که منجر به طاسی نیز می شود فقط یک راه درمان به نام کاشت مو در اصفهان دارد. خوشبختانه این روش نتایج بسیار خوب و در عین حال ماندگار و طبیعی دارد. حتی اگر بانک موی ضعیف هم داشته باشید یا وسعت طاسی سر شما زیاد باشد جای نگرانی نیست. با یک هزینه معقول می توانید موهایی زیبا و طبیعی داشته باشید اما بهتر است ابتدا مشاوره بگیرید تا مطمئن شوید کاشت مو در اصفهان بهترین و آخرین راه درمان برای شماست و اینکه کدام روش کاشت مو در اصفهان برای شما بهتر است. خوشبختانه مشاوره کاشت مو در اصفهان در کلینیک دانش انجام می شود؛ فقط کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

انواع روش کاشت مو در اصفهان

کاشت مو طبیعی در اصفهان؛کاشت طبیعی مو یک فعالیت زیبایی است که به انتقال فولیکول های مو از یک نقطه در سر یا بدن به قسمت‌های جلویی و میانی سر در افراد می‌ گویند. قسمتی که فولیکول‌ ها از آن برداشت می ‌شوند، بانک مو و نواحی بدون موی سر که فولیکول ‌ها در آن قرار می ‌گیرند، قسمت دریافت کننده نام دارد. عمل کاشت مو در اصفهان بسته به تعداد موهای کاشته شده، ممکن است چهار تا هشت ساعت در یک روز و در مواردی دو روز زمان ببرد. اکثر مراجعان در طول جراحی به هوش بوده و فقط بی حسی در قسمت پوست سر آن ها اعمال می ‌شود. جراحی با برداشتن موهای سالم توسط متخصص پوست آغاز می ‌شود. برای طبیعی شدن کاشت مو در اصفهان، متخصص پوست می‌ تواند به دو صورت عمل کند؛ جراح در روش اول یک نوار از پوست سر را با موهای سالم برش می‌ دهد و در روش دوم عمل برداشت مو را روی هر تار مو به صورت جداگانه انجام می ‌دهد. زمان روش دوم طولانی‌ تر است؛ در عوض از ایجاد زخم‌ های نواری روی پوست سر جلوگیری می ‌کند. قبل از انجام پیوند، تکنسین ‌ها موهای برداشته شده و جراح پوست سر را برای عمل پیوند، آماده می ‌کنند. پس از پیوند کامل موها، پوست سر بانداژ شده و دستورالعمل‌ های مراقبت در منزل به شما داده می‌ شود.
کاشت مو در اصفهان به روش BHT؛ این روش که مخصوص آقایان می باشد، در آن می توان از موهای ریش، سینه و یا حتی کمر برای برداشت استفاده کرد. برداشت موهای مناسب در این روش مشابه با تکینک FUE می باشد، با این تفاوت که علاوه بر موهای پشت سر از موهای مناسب در سایر قسمت‌های بدن نیز می توان استفاده کرد. از آنجایی که ساختار و شکل ظاهری موهای سر و بدن با یکدیگر متفاوت هستند، به همین دلیل نمی توان تنها از موهای بدن برای برداشت استفاده کرد، اما می توان برای بهبود و بالا بردن تراکم مو و رسیدن به نتایج بهتر از آن ها نیز استفاده کرد.

کلینیک دانش

کلینیک دانش

کاشت مو در اصفهان نواری FUT؛ یکی از قدیمی ‌ترین روش‌ها برای انجام عمل کاشتن مو است که در آن بخشی از پوست پشت سر به صورت نواری شکل (بانک مو) برداشته می شود و برای شست و شو و جدا کردن گرافت‌های مورد نیاز به یک اتاق خاص برده می شود. در نهایت گرافت‌های برداشته شده به نواحی مورد نیاز برای انتقال پیوند داده می شود.


کاشت مو در اصفهان به روش میکروگرافت؛ روش های جدید کاشت مو در اصفهان در نتیجه‌گیری سریع‌تر موثر است. در این روش از عمل کاشتن مو، تمامی فولیکول‌های مناسب برای کاشت از طریق هولدرهای مخصوص و الکتریکی برداشته می شوند و همین مسئله باعث می‌گردد تا خطای انسانی و از بین رفتن گرافت‌ها بسیار کاهش پیدا کند. علاوه بر این مسئله این تکنیک به گونه‌ای است که جای هیچ زخم و یا اسکاری بر روی سر باقی نخواهد ماند. روش میکروگرافت را می توان به عنوان دقیق‌ترین روش برای کاشت مو در اصفهان در نظر گرفت که در آن گرافت‌های تکی تا ۵ تایی تار مو را می توان از پوست سر جداسازی کرد. برای کاشتن موی طبیعی از میکروموتورهای اتوماتیکی استفاده می شود که سری‌های آن قابل تنظیم می باشد و با کمک آن می توان گرافت‌هایی با انواع مختلف را خارج ساخت.

کلینیک دانش

کلینیک دانش

کاشت مو در اصفهان به روش FIT؛ کاشت مو در اصفهان به روش FIT یا FUE یکی از روش های کم تهاجم می باشد که در آن فولیکول‌ها به صورت واحد و مجزا برای پیوند برداشته می شوند. ابتدا هر واحد از فولیکول‌ها با کمک یک ابزار مخصوص به نام پانچ از ناحیه مورد نظر برداشته می شود و پس از آن در داخل یک محلول مشخص نگهداری می‌گردد تا کاملا آماده پیوند گردند. پس از آن ناحیه مورد نظر برای پیوند با بی حسی موضعی بی حس می شود و هر کدام از فولیکول‌ها با کمک یک سوراخ بسیار ریز در آن ناحیه کاشته می شود. کاشت مو در اصفهان با تراکم بالا برای هر فردی می تواند متفاوت باشد و به میزان تراکم مو در سایر نواحی سر بیمار بستگی دارد. بهترین مدل کاشت مو در اصفهان با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است.


کاشت مو در اصفهان به روش DHI؛ این روش به گونه‌ای است که در آن کاشت مو در اصفهان مستقیم و بر پایه FIT و یا FUE صورت می‌گیرد، به این صورت که همرمان با برداشت هر واحد از فولیکول‌ها حفره هایی در ناخیه دریافت کننده ایجاد می شود و فولیکول ها مستقیم پیوند زده می شوند. این روش برای افرادی که مبتلا به آلوپسی آندروژن هستند و یا آقایانی که ریزش مو با الگوی مردانه دارند مناسب می باشد. در روش کاشت مو در اصفهان DHI تقریبا در حدود ۹۵ درصد از گرافت‌ها سالم باقی می‌مانند به این دلیل که به صورت مستقیم پیوند زده می شوند. از این رو مدت زمان جراحی نیز بسیار کوتاه خواهد بود. استخراج گرافت‌ها در این روش با کمک ابزاری به نام میکروپانچ انجام می‌گیرد و بعد از اینکه وارد یک محلول سرشار از انواع مواد معدنی شدند با کمک ابزاری به نام قلم چوی در محل مورد نظر قرار می‌گیرند.

کلینیک دانش

کلینیک دانش

کاشت مو در اصفهان به روش Micro FIT؛ در این روش که بر پایه تکنیک FIT استفاده می شود، فولیکول‌ها به صورت جداگانه و واحد از بانک مو برداشته می شوند. از مراحل جراحی با کمک این روش می توان به برداشت فولیکول، آماده سازی و در نهایت پیوند به ناحیه دریافت کننده اشاره کرد. تنها تفاوت این روش نسبت به سایر روش های قبلی در ابزارهایی است که در زمان جراحی استفاده می‌گردد. کاشت مو در اصفهان به روش Micro FIT به گونه‌ای است که با کمک ایمپلنتر مینیاتوری سوراخ‌های بسیار کوچکی به اندازه ۰٫۶ تا ۰٫۹ میلی‌متر ایجاد می کند، از این رو امکان برداشت موهایی به صورت تک تار و یا دو تار وجود دارد و به همین دلیل تراکم موهای کاشته شده افزایش پیدا می کند.


کاشت مو در اصفهان به روش ترکیبی؛ این روش ترکیبی از تکنیک‌های FIT و FUT می باشد و برای افرادی مناسب است که دارای بانک موی خوب و پایین بودن میزان کم پشتی مو در نواحی گیرنده می باشد. در واقع اگر نیاز باشد که بیشتر از ۴۰۰۰ گرافت مو استخراج گردد، این روش می تواند کاملا مقرون به صرفه و سریع انجام گیرد. در روش ترکیبی بخشی از گرافت‌های مورد نیاز با کمک FUT و برخی دیگر از آن ها با کمک روش FIT استخراج خواهند شد. در واقع به این صورت است که، بخش بسیاری از گرافت‌ها به صورت نواری برداشته می شود و برای افزایش تراکم و یا حتی بهبود نتیجه از برداشت تک تار و یا FUT استفاده می شود. کاشت مو در اصفهان به روش Super FUE؛ در واقع این روش همان تکنیک FUE است که با کمک ابزارهای کاملا اتوماتیک و هوشمند انجام می شود. در این روش آنالیز دقیقی از وضعیت پوست سر با کمک تجهیزات پیشرفته و متعددی به دست می‌آید و اطلاعات بیشتری نیز از ساختار و نوع موهای افراد به دست می‌آورند. با کمک روش Super FUE پزشک می تواند اطلاعات دقیقی در مورد عمق قرارگیری موها، ضخامت آن ها، نوع پوست کف سر، میزان چربی و خشکی پوست و همچنین وضعیت خونرسانی دستگاه‌ها را به دست آورد و با تنظیم آن ها باعث شود تا آسیب کمتری به فولیکول‌های استخراجی وارد سازد. کاشت مو در اصفهان به روش SUT؛ این روش نیز مشابه به تکنیک FIT می باشد و تنها تفاوت آن در این است که فولیکول‌های مورد نیاز با کمک ابزارهای جدیدتر و به صورت اتوماتیک برداشته می شوند. این روش از کاشت مو در اصفهان نتایج طبیعی به همراه دارد از این رو طرفداران بسیار نیز خواهان انجام کاشتن مو با این تکنیک هستند. از آنجایی که با کمک این روش می توان در یک بانک موی خوب تا حدود ۱۴۰۰۰ فولیکول برای پیوند برداشت، در نتیجه برای کاشت مو در اصفهان با تراکم بالا بسیار مناسب می باشد.


انتخاب روش کاشت مو در اصفهان

بهترین روشی که بفهمید ویژگی‌ های ذکرشده را دارید یا خیر، مشاوره با پزشک متخصص پوست و مو و کاشت مو در اصفهان است که معمولا به صورت رایگان انجام می ‌شود. اما در یک نگاه کلی، افرادی که از سلامتی کامل برخوردار هستند، مشکلات حاد پزشکی ندارند، دائما سیگار مصرف نمی‌ کنند، آلرژی شدید ندارند و از مشکلات پوستی و عصبی جدی رنج نمی ‌برند، می‌ توانند نتایج خوبی را از این عمل برای خودشان متصور شوند. برای عمل کاشت مو در اصفهان با استفاده از روش‌ برداشت واحد فولیکولار (FUE) یا پیوند / انتقال واحد فولیکولی (FUT) می توان به نتایج عالی دست یافت. متخصصان می گویند در انتخاب روش باید نیازها ، ملاحظات و ترجیحات منحصر به فرد بیمار را در نظر گرفت. لیست متغیرهایی که قبل از جراحی کاشت مو در اصفهان بر اساس سابقه خانوادگی در نظر گرفته می شود شامل سن بیمار ، میزان موی اهدا کننده موجود و ریزش موی آینده است. علاوه بر این هزینه نیز ممکن است یک مسئله باشد. کدام روش کاشت مو در اصفهان پرتراکم است. روش های مختلف کاشت مو در اصفهان مزایای منحصر به فرد خود را دارند. روش کاشت مو در اصفهان MICRO FIT نسبت به دیگر روش ها، از تراکم موی بیشتری برخوردار است و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد. در روش میکروفیت فولیکول‌ها از بانک مو برداشت می شود و در ناحیه مد نظر برای کاشت پیوند زده می شود. امکان برداشت فولیکول و کاشت مو در اصفهان به طور همزمان در این روش وجود دارد و روش میکروفیت درد و خونریزی وجود ندارد و بعد کاشت تراکم بسیار بالایی دارد و موها به صورت طبیعی رشد خواهند کرد.


مراحل کاشت مو در اصفهان

مراحل کاشت مو در اصفهان و رعایت آن اهمیت زیادی دارد که برای انجام جراحی کاشتن مو بایستی مراحل گفته شده را طی کنید. انجام مشاوره قبل از عمل؛ شما می توانید در این مرحله تمامی سوالات خود را از پزشک متخصص بپرسید و ابهامات خود را نیز در مورد بهترین کاشت مو در اصفهان نیز برطرف سازید. پس از اینکه تصمیم قطعی برای عمل کاشتن مو گرفتید، پزشک پوست سر و موهای شما را بررسی می کند و روش مناسب برای جراحی را نیز انتخاب می‌نماید. انجام آزمایشات و دریافت نوبت عمل؛ انجام آزمایشات لازم در این جراحی همانند سایر عمل‌های زیبایی بایستی برای بررسی انعقاد خون، ویروس ایدز، هپاتیت و …. صورت گیرد. پس از آن روز و ساعت عمل برای بیمار مشخص می‌گردد. همچنین در جلسه مشاوره با توجه به شرایط هر فرد جدید ترین روش کاشت مو در اصفهان برای فرد انتخاب و فرایند کاشت شروع می شود. در ادامه مقاله به روش های مختلف کاشت مو در اصفهان با جزئیات اشاره شده است. انجام جراحی کاشت مو در اصفهان؛ گرافت‌ها به تعداد مورد نیاز از بانک مو برداشته می شود و پس از انجام آزمایشات لازم بهترین فولیکول‌ها برای کاشت انتخاب می‌گردند. در نهایت موهای انتخاب شده در نواحی که از قبل تعیین و بی حس شده است کاشته می شوند. از آنجایی که این جراحی همراه با بی حسی موضعی است بیمار هیچ گونه دردی را احساس نمی کند. کاشت مو در اصفهان چند ساعت طول می‌کشد. معمولا مدت زمان کاشت مو در اصفهان حدود ۵ الی ۸ ساعت به طول می‌انجامد که این چند ساعت می تواند در افراد مختلف و با توجه به میزان تراکم مو و همچنین روش انتخابی برای کاشتن موها افزایش و یا کاهش پیدا کند. در واقع هرچه تعداد گرافت‌های مورد نیاز بیشتر باشد زمان عمل هم طولانی‌تر می شود. همچنین روش هایی که بخش اتوماتیک آن کمتر است و از دستگاه‌های دستی برای استخراج مو استفاده می کنند سرعت کار نیز پایین‌تر است و لازم است تا شخص زمان بیشتری را برای کاشت مو در اصفهانهای خود اختصاص بدهد. علاوه بر این، تعداد جلسات کاشت مو در اصفهان می تواند از یک تا چند جلسه بسته به روش انتخابی و میزان تراکم موها متغیر باشد.


مراقبت‌ های بعد از کاشت مو در اصفهان

برای اینکه بتوانید از نتیجه کاشت مو در اصفهان خود رضایت کامل داشته باشید و پیوندهای کاشته شده به طور دقیق و کامل رشد پیدا کنند بایستی یکسری نکات و مسائلی را بعد از عمل رعایت کنید، که این موارد به شرح زیر می باشند: در هنگام خواب بایستی سر خود را بالاتر از بدن قرار بدهید و تا جای ممکن به صورت طاق باز بخوابید. برای کاهش ورم سر خود که معمولا بعد از ۳ الی ۴ روز بعد از عمل رخ می‌دهد می توانید بالای ابروهای خود یخ قرار بدهید. برای شست و شو می توانید از روز سوم این کار را انجام بدهید، اما باید دقت کامل داشته باشید و به آرامی ماساژ بدهید. (از برخورد مستقیم آب به سر جلوگیری کنید.) نرم کننده تجویز شده توسط پزشک را برای رفع خارش سر خود به آرامی بر روی پوست سر بمالید. از رنگ کردن موهای خود به مدت ۶ ماه بعد از عمل خودداری نمایید. ریزش موها تا ۴ هفته بعد از عمل کاملا طبیعی است و نشان دهنده چرخه رشد طبیعی مو است، پس نگران این موضوع نباشید. تا یک ماه بعد از عمل جراحی کاشت مو در اصفهان از مصرف الکل و دخانیات به صورت جدی خودداری نمایید. بعد کاشت مو در اصفهان تا چند هفته از عطر و ادکلن استفاده نکنید. بعد کاشت مو در اصفهان از کلاه استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد فشار به فولیکول‌های مو می شود. در روز جراحی کاشت مو در اصفهان رانندگی نکنید. برای کاهش تورم پوست سر از کمپرس سرد استفاده کنید و روش استفاده و زمان آن را با پزشک خود مشورت کنید.


کاندیدای کاشت مو در اصفهان

در اینجا به افرادی که برای کاشت مو در اصفهان طبیعی گزینه مناسبی هستند اشاره شده است: کسانی که به علت محکم بستن موهای خود دچار ریزش مو شدند. افرادی که دچار ریرش مو شدند و بانک موی مناسبی برای کاشت دارند. افرادی که شغل‌های استرسی دارند و به دلیل آن موهای خود را از دست دادند. کسانی که طاسی سر آن ها به دلیل بخیه می باشد. افرادی که به طور ارثی دچار ریزش مو هستند و موهای کم پشتی دارند گزینه مناسبی برای کاشت هستند. کاشت مو در اصفهان برای چه کسانی توصیه نمی شود. کاشت مو در اصفهان طبیعی برای افرادی که ویژگی‌های زیر را دارند، توصیه نمی شود که این موارد عبارتند از: افرادی که بیماری دیابت شدید دارند. کسانی که بانک موی خیلی ضعیفی دارند برای کاشت مو در اصفهان گزینه مناسبی نیستند. افرادی که بیماری عفونی مانند ایدز دارند. کسانی که زیر ۲۵ سال هستند زیرا هورمون ریزش مو در این افراد هنوز متوقف نشده است. افرادی که دچار استرس و افسردگی خیلی شدید هستند دچار ریزش مو می شوند که گزینه مناسبی برای کاشت مو در اصفهان نیستند.

آشنایی با عمل کاشت ریش و سبیل در اصفهان

کاشت ریش و سبیل در اصفهان همانند کاشت مو در اصفهان یکی از پر طرفدارترین روش های زیبایی برای مردان می باشد.عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان به کمک افرادی آمده است که از عدم رشد ریش صورت خود رنج می برند. در طول تاریخ، یکی از نشانه های مردانگی داشتن ریش و سبیل بوده به همین دلیل از نظر روانشناسی ریزش ریش می تواند اثر منفی بر مردان بگذارد. همچنین جدای از علم روانشناسی، از نظر بسیاری از افراد ریش صورت مردان یکی از جذابیت های چهره آقایان خواهد بود اما صورت تعدادی از مردان به دلایل مختلف ژنتیکی، زخم ها، بیماری های ایمنی و غیره و یا دلایل دیگر قادر به رشد ریش نخواهد بود. عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان طبیعی می تواند موجب افزایش جذابیت چهره شما می شود. کاشت ریش در اصفهان چیست و به چه شکلی انجام پذیر است.عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان که نام های دیگری همانند پیوند ریش، پیوند سبیل یا پیوند سوزن سوزنی شناخته شده ، نوعی از عمل زیبایی کاشت مو در اصفهان خواهد بود. در عمل زیبایی کاشت ریش Beard transplant همانند عمل زیبایی کاشت مو در اصفهان وابرو، پزشک متخصص از روش FUE برای پیوند ریش طبیعی استفاده خواهد کرد. در این روش پزشک متخصص از نقاط اهدا کننده که پشت سر می باشد، فولیکول های مو را به صورت واحدی جدا کرده و در نقاط گیرنده با استفاده از سوزن های مخصوص خواهد کاشت. یکی از نکات مثبت عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان عدم وجود هر گونه بخیه بر پوست خواهد بود؛ زیرا در روش FUE به دلیل اینکه فولیکول های پوست پشت سر به صورت کاملا مستقیم از این ناحیه جدا می شوند و در ناحیه ریش یا سبیل کاشته می شوند، هیچ فرایند بخیه ای وجود نخواهد داشت. در نتیجه درد کمتری چه حین انجام پیوند ریش و چه پس از آن تجربه خواهید کرد. بسیاری از افراد درباره چگونگی انجام پیوند ریش طبیعی نگران بوده و بر این گمان اند که عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان، عملی سنگین خواهد بود؛ در این باره باید گفت که این عمل زیبایی تنها ۲ الی ۳ ساعت طول خواهد کشید. نگران درد حاصل از عمل خود نباشید زیرا برای انجام عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد در نتیجه در طول کاشت ریش دردی حس نخواهید کرد. اگرچه که عمل زیبایی پیوند ریش طبیعی عملی پیچیده نخواهد بود اما امکان خطا وجود خواهد داشت پس بهتر است که قبل از انتخاب صد درصدی پزشک خود، درباره بهترین کلینیک کاشت مو در اصفهان و ریش و سبیل و پزشک متخصص اطلاعات لازم را کسب کرده و سپس برای انجام کاشت ریش و سبیل در اصفهان اقدام نمایید.


دلایل انجام کاشت ریش و سبیل در اصفهان

سیستم بدن مردان و زنان بطور کلی الگویی خاص خواهد داشت و بر طبق آن الگو پیش خواهد رفت. رشد ریش ها معمولا پس از رسیدن پسران به سن بلوغ آغاز خواهد شد؛ اما بسیاری از مردان پس از رسیدن به سن بلوغ در می یابند که بر صورت آن ها ریش رشد نخواهد کرد و یا در صورت رشد، نا منظم بوده و جلوه ای زیبا و جذاب نخواهد داشت. بسیاری از افراد به همین دلیل اعتماد به نفس خود را از دست داده و ناراحتی زیادی را از این بابت متحمل خواهند شد. از طرفی به دلیل اینکه رشد ریش مربوط به سالم بودن فولیکول ها می شود، عده ای که بر اثر حادثه ای مانند سوختگی، شکستگی ناحیه ای از صورت و بخیه خوردن آن ناحیه، شاهد رشد مجدد ریش در آن ناحیه نخواهند بود، زیرا فولیکول های این ناحیه ضعیف و ناسالم بوده و قادر به رشد مجدد نخواهند بود. عده ای نیز به دلیل بیماری های پوستی و ژنتیکی فولیکول های سالمی نداشته و ریش آن ها قابل رشد نخواهد بود. عمل زیبایی کاشت ریش به کمک افرادی خواهد آمد که به طور کامل صورتی بدون ریش داشته و یا دارای ریش های نامنظم خواهند بود. با انجام عمل زیبایی کاشت ریش می توانید اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازگردانده و بر جذابیت و گیرایی چهره ی خود بیفزایید.


آمادگی و مراقبت های قبل از انجام پیوند ریش در اصفهان

اگرچه دوران نقاهت پس از عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان دوران مهمی بوده و باید در مورد چگونگی گذراندن آن تحقیق و پرس و جو کرد اما دوران قبل از انجام کاشت ریش نیز مهم بوده و در نتیجه نهایی تاثیرگذار خواهد بود. در اینجا به تعدادی از بایدها و نبایدهای قبل از پیوند ریش طبیعی اشاره شده است: • برای چگونگی بازگشت به خانه پس از کاشت ریش و سبیل در اصفهان طبیعی برنامه ریزی کنید. در طی انجام عمل زیبای کاشت ریش و سبیل در اصفهان طبیعی نوعی دارو بی حسی و آرام بخش به شما تزریق خواهد شد که بهتر است خود به تنهایی رانندگی نکرده و پیاده راه نروید. • موهای سر خود را بلند کنید. بهتر است موهای خود را تا ۲ سانت بلند کرده تا زمانی که از موهای سر شما برای کاشت ریش و سبیل در اصفهان استفاده می شود، روی صورت شما نمایان شود. • از ویتامین های موثر بر رشد و تقویت مو غافل نشوید.ویتامین C و ویتامین K دو نمونه از بهترین ویتامین های موثر بر رشد مو می باشند.. این ویتامین ها به بهبودی شما کمک خواهند کرد. توصیه می شود روزانه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی گرم از غذاها و میوه های حاوی ویتامین C استفاده نمایید. همچنین ویتامین K موجب جلوگیری از خونریزی بیش از حد پس از کاشت ریش خواهد شد. بنابراین ۵ روز قبل از کاشت ریش حدودا ۵۰ تا ۸۰ میکروگرم در روز، شروع به مصرف ویتامین K کنید. • از مصرف برخی داروها و ویتامین های خاص پرهیز نمایید. برخی از داروها همانند آسپرین و داروهای ضدالتهابی مانند ایبوپروفن می توانند در طی روند پیوند ریش تاثیر منفی بگذارد. همچنین از مصرف ویتامین E و مولتی ویتامین های حاوی ویتامین E اجتناب نمایید. • از مصرف الکل یا نوشیدنی های کافئین دار خودداری نمایید. الکل موجب کاهش سیستم دفاعی بدن شده و روند بهبودی پس از کاشت ریش و سبیل در اصفهان را کاهش خواهد داد. همچنین نوشیدنی های حاوی کافئین خونریزی را در طی کاشت ریش و سبیل در اصفهان افزایش داده و بدن شما را نسبت به داروهای تزریق شده حساس خواهند کرد. یک هفته قبل از پیوند از مصرف اینگونه نوشیدنی ها خودداری نمایید. • سیگار نکشید. درست همانند الکل، سیگار و مصرف دخانیات نیز روند بهبودی را کاهش خواهد داد. بهتر است به مدت چند هفته از مصرف دخانیات پرهیز نمایید. درباره سایر نکات قبل از کاشت ریش و سبیل در اصفهان طبیعی می توانید از پزشک خود سوال نمایید.


آیا نتایج حاصل از کاشت ریش و سبیل در اصفهان دائمی است

شاید شما نیز از ریزش ریش خود خسته شده اید و به دنبال راهی دائمی برای درمان ریزش ریش خود می باشید. خوشبختانه باید گفت که اگر کمی هزینه و وقت صرف کنید، عمل زیبایی کاشت ریش و سبیل در اصفهان روشی دائمی برای درمان ریزش ریش شما خواهد بود. درست همانطور که عمل زیبایی کاشت مو در اصفهان روشی دائمی برای درمان ریزش و عدم رشد فولیکول های مو می باشد، این عمل زیبایی نیز روشی دائمی برای درمان ریزش ریش خواهد بود. توجه داشته باشید زمانی که پس از انجام پیوند ریش طبیعی مقداری ریزش ریش داشته باشید یعنی فولیکول ها با موفقیت کاشته شده اند و مراحل انجام کاشت ریش و سبیل در اصفهان به خوبی پیش رفته است.

با ثبت نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید