advertise

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد در اصفهان - کلینیک دانش

لیزر موهای زائد در اصفهان چیست

همه ‌ی ما درباره ‌ی لیزر موهای زائد در اصفهان کما و بیش مطالبی شنیده ‌ایم و حتی به احتمال فراوان چندین مرتبه نیز آن را تجربه کرده ایم. لیزر موهای زائد در اصفهان مدت‌ هاست که در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع منشا آغاز استفاده از این روش به اواسط دهه نود میلادی باز می‌گردد. از آن زمان تاکنون، شهرت و محبوبیت لیزر درمانی به ‌طور مرتب در حال افزایش بوده و با استقبال خوب و زیاد عموم مردم رو به رو شده است. گروهی از افراد بر این باورند که فرآیند لیزر موهای زائد در اصفهان هیچ فایده ‌ای نداشته و عوارض بسیاری دارد و گروهی نیز معتقدند این فرآیند برای متوقف کردن رشد موهای زائد بدن، مناسب بوده و تاثیرگذار است. حال اگر قصد دارید درباره‌ ی لیزر موهای زائد در اصفهان مطلبی جامع و کامل مطالعه کنید و از کاربرد، مزایا، عوارض و سایر موارد مرتبط با لیزر موهای زائد در اصفهان، کسب اطلاع نمایید به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطالب این صفحه از وب سایت کلینیک دانش همراه ما باشید. ابتدا بیایید با هم بررسی کنیم که اصلا موی زائد چیست. لازم است به این نکته اشاره کنم که به هر مویی در بدن می روید، موی زائد نمی گویند. بعضی از افراد به طور طبیعی بدن شان پرمو است و این مساله به صورت ژنتیکی در آن ها دیده می شود. به طور کلی رشد موی بیش از حد در خانم ها مطلوب و خوشایند نیست و برای آن ها مشکل ساز می شود. موی زائد به موهای ضخیم و تیره ای می گویند که در خط میانی بدن مثل صورت، چانه، گلو، سینه و دور ناف دیده می شوند. در واقع موهای زائد با موهای سراسر بدن فرق می کند و رشد بیش از حد آن ها موجب مشکل و ناراحتی علی الخصوص در خانم ها می شود.

کلینیک دانش

حال بیایید تعریف و چیستی را بررسی کنیم. از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر موهای زائد در اصفهان در واقع شامل نابود کردن فولیکول‌ های موهای ناخواسته در نقاط مختلف بدن با استفاده از روشی به نام نور گرمایی یا Photothermalysis می ‌باشد. در این روش موهایی که در ناحیه‌ تحت تابش نور لیزر قرار می‌گ یرند، از بین خواهند رفت. در این سیستم مقصود از ارسال پالس ‌های نور لیزر، نابودی فولیکول‌ مو است، که نهایتا موجب از بین رفتن موی آن ناحیه می شود. با این اطلاعات و دانسته ها به سراغ بررسی انواع لیزر موهای زائد در اصفهان می رویم. لیزرها، براساس طول موج نورى که تولید مى کنند، طبقه بندى مى‌ شوند، مهم ترین لیزر هاى موى زائد عبارتند از: لیزر الکساندرایت: با طول موج هفتصد و پنجاه و پنج نانومتر؛ لیزر الکساندرایت برای رفع موهای زائد در پوست های نوع یک، دو، سه و چهار کاربرد دارد و در حال حاضر محبوب ترین و شناخته شده ترین لیزر موی زائد در اصفهان در ایران است ولی نکته مهم این است که تنها الکساندرایت بودن کافی نیست، بهترین و موثرترین لیزر الکس درحال حاضر، لیزر Gentlelase کمپانی کندلا آمریکاست که در مدل جدید یعنی Pro-U با استفاده از تکنولوژی خنک کننده DCD، مشکل درد و سوزش ناشی از لیزر موهای زائد در اصفهان را، برطرف کرده است و در عین حال آنقدر کارآمد و موثر است که در سه الی پنج جلسه موهای زائد را به طور کامل و دائمى از بین می‌برد. لیزر آپوجی(Apogee) ساخت کمپانی cynosure آمریکا، لیزر الکس دیگر موجود در بازار ایران است. در واقع کمپانی cynosure و candela دو کمپانی برتر و رقیب در زمینه تولید لیزر الکساندرایت هستند ولی ازآنجا که Cynosure چند سالی است که هیچ نوآوری در زمینه لیزر الکس نداشته است بعد از عرضه لیزر Gentlelase مدل Pro-U توسط Candela و معرفی سیستم خنک کننده DCD، که باعث بی درد شدن لیزر موی زائد در اصفهان می شود، لیزر Gentlelase محبوبیت بیشتری نسبت به Apogee پیداکرده است. لیزر دایود: با طول موج هشتصد و ده نانومتر. این لیزر برای تمام انواع پوست حتی پوست های تیره قابل استفاده است و به علت قدرت نفوذ زیاد به عمق پوست، می تواند موهای زیر پوست را نیز از بین ببرد. در حال حاضر بهترین لیزر دایود، لیزر Lightsheer ساخت کمپانی Lumenis آمریکاست. لیزر ان دى یاگ (Nd-YAG) با طول موج یک هزار و شصت و چهار نانومتر.


کلینیک دانش

 این لیزر براى رفع موهاى زائد در پوست‌ هاى تیره و بسیارتیره یعنی نوع پنج و شش کاربرد دارد و استفاده از آن محدود به موارد خاص مى‌باشد. IPL یا (intense pulse light) که به علت ارزان و در دسترس بودن و سهولت استفاده، بسیار رایج شده است. به طوریکه نوع خانگى آن نیز در بازار موجود است. جالب است بدانید که اصلا لیزر نیست و در واقع نور شدید پالسى است که توسط یک لامپ گزنون تولید مى ‌شود و مانند لیزر روى سطح پوست تابیده مى ‌شود، اما هم از نظر تاثیر روى موهاى زائد و هم تعداد جلسات درمانى با لیزر موهای زائد در اصفهان متفاوت است. علت تفاوت IPL با لیزر موهای زائد در اصفهان آنست که لیزر موهای زائد در اصفهان متشکل از پرتوهاى نورى موازى، تک طول موج و هم فاز است که در نتیجه داراى انرژى و قدرت نفوذ بسیار زیاد است ولى IPL شامل انواع طول موج‌هایى از نور مثلا شش صد تا یک هزار و دویست نانومتر است که هم فاز نبوده و پرتوهاى آن کاملا واگراست و مانند نور فلاش دوربین عکاسى در همه جهات پخش مى ‌شود، بنابراین نمى ‌تواند، انرژى کافى و قدرت نفوذ لازم به عمق پوست، که براى از بین بردن سلول هاى مولد موهاى زائد، مورد نیاز است را به خوبى لیزر موهای زائد در اصفهان، تامین نماید. کلینیک دانش با برخورداری از پرسنل مجرب و کار بلد و استفاده از تجهیزات مناسب، یکی از مجهزترین مراکز ارائه خدمات لیزر مو زائد در اصفهان می باشد. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به این مرکز و اخذ نوبت، برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید. یک پرسش متداول در این زمینه این است که چه کسانی می توانند از لیزر موهای زائد در اصفهان استفاده کنند. 


بیایید پاسخ را مورد امعان و تتبع قرار دهیم. هر کس اعم از زنان و مردان می تواند در تمامی قسمت ‌های بدن خود از این خدمات استفاده کند. هر چقدر رنگ موها تیره ‌تر باشد تاثیر لیزر بر آن بیشتر خواهد بود. البته خصوصیات فردی شخص نیز در نظر گرفته شده و قوانین جاری در مورد کاربرد لیزر نیز در کلیه ‌ی موارد اجرا می شود. معمولا فرد برای استفاده از این خدمات باید حداقل دوازده سال داشته باشد. جزئیات موارد قانونی در مشاوره‌ ی حضوری قابل ارائه است. شاید برخی از خود بپرسند آیا مردان هم می توانند از لیزر موهای زائد در اصفهان استفاده کنند. به دلیل اینکه به طور معمول، مردان موهای ضخیمتری نسبت به خانم ها دارند، معمولا بعد از تراشیدن موهای زائد، دچار عوارض آزاردهنده ای مثل سوزش و خارش و گاهی جوش و کورک در ناحیه مورد نظر می شوند؛ بخصوص در نواحی تناسلی و زیر بغل که موهای آن باید به طور مرتب تمیز شود. لیزر موهای زائد در اصفهان می تواند بهترین گزینه باشد. لازم به ذکر است که لیزر موهای زائد در اصفهان درصورتی که به طور صحیح انجام شود، خطری برای باروری مردان ایجاد نمی کند. پرسش بعدی به این صورت است که انجام لیزر موهای زائد در اصفهان کجا و به چه صورت صورت می پذیرد. لیزر در مطب و اتاق لیزر انجام می شود، کسانى که به درد حساس هستند یا قصد لیزر نواحى حساس پوست را دارند، مى‌توانند یک ساعت قبل از انجام لیزر موهای زائد در اصفهان، ازکرم بی حس کننده زایلا-پى استفاده کنند البته مشکل درد در مدل جدید لیزر به طور کامل برطرف شده و بدون نیاز به بی حسی، حتی در مناطق حساس، انجام می شود.پوست محل لیزر باید به طور کامل تمیز شود. هر نوع کرم، ازجمله کرم بی حسى، ضدآفتاب،کرم پودر، عطر و هر نوع لوازم آرایشى مى‌ تواند، باعث سوختگى پوست شود. عینک هاى محافظ براى پوشاندن چشم استفاده شده و در تمام مدت انجام لیزر، چشم ها بسته باشد. لیزر باید توسط پزشک یا اپراتور دوره دیده و مجرب انجام شود. علائمى که نشانگر انجام صحیح لیزر موهای زائد در اصفهان است عبارتند از ورم مختصر پوست اطراف موهاى زائد که به آن ادم پرى فولیکولار مى‌گویند. این ورم که به اندازه یک عدس کوچک است، علامت انتقال موفق انرژى لیزر به عمق پوست و جایى که ریشه مو قرارگرفته است، مى ‌باشد. خاکستر شدن بخشى از ساقه مو که بیرون از پوست قرار گرفته است.


 بوى خاص موى سوخته یا کز داده شده موهاى لیزر شده، به تدریج ظرف روزهاى بعد و حداکثر تا دو هفته بعد، خود بخود مى ‌افتد. فاصله بین جلسات لیزر شش تا هشت هفته است ولى بسته به صلاحدید پزشک ممکن است تغییر کند. موضوع بعدی که باید بدان پرداخته شود کاربرد لیزر موهای زائد در اصفهان است. فرآیند لیزر موهای زائد در اصفهان را در هر نقطه‌ ای از بدن می توان انجام داد و لیزر در ناحیه ‌هایی مثل صورت، زیر بغل، خط ریش، موهای کمر و پشت گردن، بیشتر انجام می شود. منطقه تحت درمان، چه محدود باشد چه وسیع، شما باید یک دوره کامل درمانی را سپری کنید که در این دوره معمولا طی چهار تا شش جلسه، لیزر موهای زائد در اصفهان صورت می ‌گیرد. چند نقطه از بدن که معمولا مورد توجه است و لیزر موهای زائد در اصفهان برای آن انجام می شود را بررسی نموده ایم تا شما نیز با خوانش مطالب مربوطه، به اطلاعات لازم دست پیدا کنید. کلینیک دانش از معتبرترین و بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان محسوب می شود. کافی است یک مربته از خدمات ما بهره مند شوید. لیزر خط بیکینی در اصفهان: ناحیه ‌ای که بیرون از شرت قرار می ‌گیرد، بیکینی است. یکی از نقاطی که حذف موهای زائدش بسیار دشوار است نواحی بیکینی بوده و اگر شما بخواهید این ناحیه را با تیغ اصلاح کنید باید هفته ‌ای یکبار این کار را انجام دهید. علاوه‌ بر این مورد باید توجه داشته باشید هنگام اصلاح این ناحیه، زخمی ایجاد نکنید و تازه با خارش بعد از اصلاح این ناحیه نیز کنار بیایید. ما در این مورد به شما پیشنهاد می ‌کنیم موهای زائد این ناحیه را لیزر کنید و یک بار برای همیشه از شر این موهای زائد خلاص شوید. لیزر کردن این ناحیه تا حدود سه اینچ بیش‌ تر از این خط را در برمی ‌گیرد و این قسمت را به خوبی تمیز می کند. 

کلینیک دانش

جالب است بدانید یکی از نقاطی که امکان حذف موهای زائد آن توسط دستگاه لیزر وجود ندارد موهای زیر ابرو بوده چرا که احتمال آسیب رسیدن به چشم در این ناحیه وجود دارد. اما باید توجه داشته باشید موهای بین دو ابرو را می توان با استفاده از لیزر از بین برد. جالب است بدانید بند انداختن و وکس سبب افزایش تراکم و ضخامت موی زائد شما می شود و استفاده از تیغ برای حذف موهای زائد بانوان اصلا توصیه نمی شود و در این باره بهتر است از لیزر استفاده کنید. استفاده از تیغ علاوه بر اینکه باعث ایجاد زخم می شود روشی موقتی برای حذف موهای زائد است. همچنین روش ‌هایی مانند بند انداختن، وکس و برداشتن موها با موچین سبب افزایش موهای زائد شده و روش ‌هایی بی تاثیر می ‌باشند. لیزر زیر بغل لیزر در اصفهان: موهای زیربغل بسیار سریع و بی دردسر انجام می شود. این لیزر کاملا موثر بوده و یکی از پرطرفدارترین نوع لیزر است. حذف موهای زیر بغل تقریبا با پنج جلسه لیزر انجام شده و بعد از این پنج جلسه تا نود و پنج درصد موهای زائد زیربغل از بین می ‌رود. می خواهیم بهترین زمان لیزر موی زائد در اصفهان را ارزیابی کنیم. با همراه باشید. یکی از دلایلی شایع جواب نگرفتن از دوره های لیزر موی زائد در اصفهان عدم زمان بندی درست و عدم مراجعه در بهترین زمان لیزر موی زائد در اصفهان است. در صورت مراجعه در زمان نامناسب حتی بهترین دستگاه های لیزر هم نمی توانند برای شما کاری کنند. بنابراین باید زمان مناسب این اقدام را بشناسید. بهترین زمان لیزر موی زائد در اصفهان فصل های سرد سال مانند پاییز و زمستان است. در این فصل ها تابش آفتاب چندان آزاردهنده نیست و حتی در بسیاری از روزها اصلا از تابش نور خورشید خبری نیست. به همین دلیل پوست شما که احتمالا بعد از جلسات لیزر حساس شده دچار آسیب در برابر نور خورشید نخواهد شد. در فصول سرد سال میزان تعریق بدن بسیار کم است و به همین دلیل فولیکول های مو تحریک نخواهند شد.


کلینیک دانش

 همچنین خبری از سولاریوم در این فصل نیست. سولاریوم دشمن تاثیرگذاری مطلوب لیزر است. بنابراین بهترین فصل های سال برای لیزر موی زائد در اصفهان، فصل های سرد هستند. اگر از لحاظ شرایط سنی بخواهیم در مورد بهترین زمان لیزر موی زائد در اصفهان صحبت کنیم. باید گفت که بعد از هجده سالگی بهترین سن است چرا که تغییر و تحولات دوران بلوغ به پایان رسیده و وضعیت رشد موهای شما به یک ثبات نسبی رسیده است. بهتر است لیزر موی زائد در اصفهان را برای بعد از دوره عادت ماهیانه بگذارید. در این دوره معمولا بانوان تحمل درد کمتری دارند و آستانه درد آن ها پایین است. بنابراین از لحاظ روحی در شرایط مطلوبی برای تحمل فشار عصبی و درد لیزر قرار ندارند. چنانچه به تازگی اپیلاسیون کرده اید توصیه میکنیم که جلسات لیزر را برای چند ماه آینده تنظیم کنید. چرا که در اثر اپیلاسیون فولیکول های مو از بین می روند و از ریشه خارج می شوند بنابراین لیزر هیچ تاثیری نخواهد داشت. در صورتی که علائمی از تبخال، التهاب پوستی، جوش فعال، اگزما و خشکی پوست دارید بهتر است لیزر را به بعد از دوره درمان موکول کنید. چرا که مطمئنا التهاب پوست تان با لیزر بیشتر خواهد شد. بانوان باردار نیز بهتر است جلسات لیزر را به بعد از دوران بارداری موکول نمایند تا آسیب احتمال جنین را تهدید نکند. همچنین ممکن است رشد موهای زائد در دوران بارداری به علت تغییرات هورمونی باشد و بعد از این دوران به خودی خود کاهش یابد. بنابراین نیازی به لیزر نیست. در پایان یادآور می شویم که کلینیک دانش با برخورداری از کادری مجرب به سرپرستی دکتر فرزانه دانش، ارائه دهنده خدمات لیزر موهای زائد در اصفهان با موثرترین روش های ممکن می باشد.

جراحی پوست و مو اصفهان

انجام انواع عمل های جراحی پوست و مو در اصفهان در کینیک تخصصی دانش

جوان سازی پوست و مو  اصفهان

جوان سازی پوست و مو  اصفهان با برترین متدهای روز دنیا

کاشت مو و ابرو در اصفهان

خدمات کاشت و ترمیم مو و ابرو توسط بهترین متخصص زیبایی در اصفهان 

تزریق ژل در اصفهان

تزریق ژل در نقاط مختلف صورت و بدن توسط متخصص زیبایی صورت در اصفهان

مزایا و معایب لیزر موهای زائد در اصفهان

بعید است که بخواهید از خدمات لیزر موهای زائد در اصفهان بهره مند شوید، اما تمایلی به دانستن مزایا و معایب آن نداشته باشید. به همین خاطر قصد داریم در این بخش شما عزیزان را با مزایا و معایب لیزر موهای زائد در اصفهان آشنا کنیم و اهم نکات آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذاریم. نخست از مزایای لیزر موهای زائد در اصفهان سخن به میان آوریم و در ادامه با ذکر موارد قابل توجه برای انتخاب لیزر مناسب، به سراغ بررسی معایب آن خواهیم رفت. مهم ‌ترین مزایای روش لیزر موهای زائد در اصفهان، از بین رفتن و کاهش موهای زائد است، اما این روش مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به این مزایا اشاره می ‌کنیم. عارضه این روش بسیار کم است و در صورت داشتن هر یک از عوارض شایع مانند قرمزی و تورم، این عوارض پس از مدت کوتاهی از بین می‌ روند. این روش موثرترین و بهترین روش جهت حذف موهای زائد است. لیزر نیازی به عمل جراحی ندارد و پس از لیزر شخص می تواند کارهای روازنه اش را انجام دهد. در صورت رشد مجدد موها، این موها بسیار کمتر و کمرنگ ‌تر هستند. برای همه قسمت ‌های بدن می توان از آن استفاده کرد. این روش موجب روشن شدن و صاف شدن پوست می شود که همه این موارد سبب زیباتر شدن پوست می ‌گردد. همان طور که گفته بودیم می خواهیم کمی در باب انتخاب لیزر مناسب نیز صحبت کنیم. سوال اصلی این است که چگونه لیزر موهای زائد در اصفهان مناسب را انتخاب کنیم. جواب این سوال بسته به اینکه بخواهید فقط بخش کوچکى از بدن مثلا زیربغل خود را لیزر کنید یا از موهاى زائد کل بدن خلاص شوید، از چند صد هزار تا چند ملیون تومان ارزش دارد. چون اگر اشتباها به مراکزى که دستگاه لیزر خوبى ندارند یا از آى پى ال نامناسب استفاده مى کنند، مراجعه کنید، پولى که پرداخت مى کنید را از دست مى دهید و موهاى زائد هم بعد از چند ماه دوباره بر می گردند. پس مهم ترین نکته اینست که در مورد نوع و کیفیت دستگاه لیزر جایى که قرار است براى رفع موهاى زائد خود به آن مراجعه کنید، مطمئن شوید. کلینیک دانش با سال ها تجربه و تبحر در این زمینه، بهترین ها را به شما معرفی خواهد کرد. درحال حاضر یکى از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در اصفهان، لیزر الکساندرایت Gentlelase است که با کمترین تعداد جلسات درمانى بطورمیانگین سه تا پنج جلسه و اثر بخشى بهتر و درد کمتر، نسبت به لیزرهاى دیگر، توانایی از بین بردن انواع موهاى زائد و حتى موهاى زیرپوستى را دارد. اگر کسب اطلاعات لازم در مورد نوع و مدل و کمپانى سازنده دستگاه لیزر، برایتان مقدور نبود، ساده ترین و مطمئن ترین راه، تست لیزر روى قسمتى از پوستتان می باشد. با این حال در کلینیک دانش تمام تلاش ما بر آن است که دقیق ترین و موثرترین روش را به شما پیشنهاد دهیم. نکات منفى یک دستگاه لیزر موى زائد عبارتست از جلسات درمانى متعدد، که منجر به افزایش هزینه درمان می شود. اثر درمانى ضعیف یا کوتاه مدت روى موهاى زائد و شکست درمان به معنى برگشت موهاى زائد بعد از پایان جلسات درمانى. عوارضى مانند سوختگى و تاول که باعث ایجاد لک هاى پررنگ یا کمرنگ دائمى در پوست مى‌ شود. پس تمام تلاش خود را برای یافتن بهترین مرکز و بهترین دستگاه انجام دهید و در صورتی که اطلاعات کافی در این رابطه ندارید، با ما تماس حاصل فرمایید. در چه شرایطی نباید از لیزر موهای زائد در اصفهان استفاده کنیم. این قضیه به حساب همان معایب بگذارید. اگر چه این مطلب جداگانه نیز بررسی شده است. قبل از انجام لیزر موهای زائد در اصفهان، سوالاتی پرسیده می شود. سوالاتی مشابه سابقه بیماری و مصرف احتمالی دارو. هم‌ چنین اگر در موضعی که قرار است لیزر بر روی آن انجام شود، آکنه (نوعی جوش)، آفتاب‌ سوختگی و احساس سوزش و درد یا هر‌گونه ناراحتی‌ه ای پوستی وجود داشته باشد لیزر مربوطه انجام نمی شود. سایر مواردی که به علت آن استفاده از لیزر موهای زائد در اصفهان مقدور نخواهد بود یا تابع شرایطی خاص خواهد بود عبارتند از کسانی که حمام آفتاب گرفته و یا از سولاریوم استفاده کرده‌اند. افرادی که در چند روز گذشته در محلی که قرار است لیزر موی زائد در اصفهان انجام شود، از لیزر دیگری مثل Co۲ فرکشنال استفاده کرده ‌اند. کسانی که داروهایی مثل روآکوتان (ایزوترتینویین)، تتراسیکلین، داکسی سیکلین، ماینوسیکلین مصرف می کنند که لازم است قبل از لیزر درمانی این دارو قطع شود. کسانی که اخیرا Pelling انجام داده ‌اند. در صورت ابتلا به بیماری بهتر است ضمن اطلاع ‌رسانی به مرکز لیزر درمانی مربوطه، با پزشک خود نیز مشورت بفرمایید تا با خیالی آسوده این پروسه را به سرانجام برسانید. اما می رسیم به عوارض لیزر موی زائد در اصفهان که همگان دوست دارند پیرامون آن کسب اطلاع کنند. باورهای مختلف در بین افراد در مورد عوارض لیزر موی زائد در اصفهان شکل گرفته است که عمده آن ها غلط است و هیچ ریشه علمی ندارد. به عنوان مثال بسیاری از افراد بر این باورند که لیزر موی زائد در اصفهان می تواند منجر به نازایی و یا سقط جنین شود، عده ای تصور می کنند لیزر موی زائد در اصفهان می تواند منجر به تشکیل غده شود و این دست از باورها که ریشه های غیر علمی دارند و توسط عامه مردم دهان به دهان می چرخند. در این بخش می خواهیم شما را با عوارض واقعی لیزر موی زائد در اصفهان آشنا کنیم. نمی توان گفت که لیزر موی زائد در اصفهان فاقد عارضه است. این شیوه نیز مانند هر شیوه دیگری که برای رفع موهای زائد استفاده می شود در کنار مزیت های عالی دارای معایبی نیز می باشد. البته می توان با تکنیک های کارآمد جلوی این عوارض را نیز گرفت. بنابراین اگر به یک کلینیک تخصصی مثل کلینیک دانش برای رفع موهای زائد با لیزر مراجعه کنید احتمال اینکه هیچ عارضه ای روی پوست تان و برای سلامتی تان ایجاد نشود بالا خواهد بود. به عنوان مثال یکی از عوارض لیزر موی زائد در اصفهان می تواند سوختگی و سوزش پوست باشد. زمانی که اپراتور ناشی و غیر حرفه ای برای لیزر موی زائد در اصفهان بدن شما پشت دستگاه بنشید نتیجه همین خواهد شد. مدت زمان شات های لیزر و طول موجی که برای لیزر موهای زائد در اصفهان بدن شما استفاده می شود اگر غیر استاندارد باشد احتمال سوختگی پوست تان بالا می رود. بنابراین بسیار مهم است که زمان تابش و مقدار طول موج چه میزان باشد تا پوستتان از هر گونه گزندی دور بماند. عارضه های طبیعی لیزر موی زائد در اصفهان می تواند شامل قرمز شدن پوست، تبخال، پوسته پوسته شدن، دردناک شدن پوست، تغییر رنگ پوست، آسیب دیدن چشم در صورت عدم استفاده از عینک محافظ، جوش، عفونت پوستی، خارش، سوزش خفیف و التهاب باشد. گاهی اوقات نیز سوختگی و تاول در پوست شما کاملا نمایان می شود که نیاز به درمان دارد. به عنوان یکی از متداول ترین عوارض لیزر موی زائد در اصفهان می توان به ایجاد اسکار، زخم و تغییرات رنگ پوست اشاره کرد. به همین دلیل است که توصیه می کنیم قبل از انتخاب مرکز لیزر در مورد اصل بودن دستگاه ها مطمئن شوید. دستگاه هایی که اورجینال نیستند و اصطلاحا فیک هستند آسیب زیادی به پوست شما وارد می کنند. عواملی چون سولار کردن دائم، غیر بهداشتی بودن مراکز لیزر، عدم استفاده از فناوری لیزر متناسب با رنگ پوست، ناشی بودن اپراتور، نامناسب بودن طول موج، بیش از حد بودن زمان تابش موج و عم استفاده از تکنیک های خنک سازی می تواند این عوارض را شدت دهد. چنانچه شما عزیزان به کلینیک دانش مراجعه کنید، از گزند اکثر این معایب به دور خواهید بود؛ چرا که ما با دقت تمام و حوصله این کار را انجام می دهیم.


لیزر موهای زائد در اصفهان - کلینیک دانش

لیست قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان

عده زیادی از افراد تنها به دلیل اینکه تصور می کنند هزینه لیزر موی زائد در اصفهان بسیار بالاست زحمت رفع موهای زائد به کمک تیغ اصلاح را به جان می خرند و نه تنها وقت شان را بابت این موضوع هدر می دهند بلکه ظلم بزرگی در حق سلامت و زیبایی پوست شان می کنند. اصلاح پوست بدن به کمک تیغ اصلاح می تواند منجر به نازک شدن پوست شما شود و آسیب های جبران ناپذیری چون جراحت داشته باشد. اگر نگاهی به قیمت لیزر موی زائد در اصفهان بیندازید متوجه خواهید شد که هزینه پرداختی شما بابت لیزر موی زائد در اصفهان در درازمدت برای شما سودآور هم خواهد بود. با پرداخت هزینه لیزر موی زائد در اصفهان دیگر نیازی به خرید تیغ اصلاح یکبار مصرف و هزینه های اپیلاسیون ندارید. اما قیمت لیزر موی زائد در اصفهان چگونه محاسبه می شود؟ از کجا بفهمیم که این قیمت با بودجه ما سازگاری دارد یا خیر؟ قبل از هر چیز باید بگوییم که قیمت لیزر موی زائد در اصفهان بر حسب نواحی مختلف بدن تعیین می شود. هرچند ممکن است به مرکزی مراجعه کنید که هنوز قیمت لیزر موی زائد در اصفهان در آن بر حسب شات محاسبه شود. شما برای رفع کردن موهای زائد بدن تان به چند جلسه لیزر نیاز دارید. طبیعتا نمی توان در طی یک جلسه از شر تمام موهای زائد خلاص شد. بسیاری از موهای شما زیرپوستی هستند و با چشم دیده نمی شوند. بنابراین ممکن است به مرور رشد کنند و روی سطح پوست تان ظاهر شوند. از جمله عوامل موثر روی قیمت لیزر موی زائد در اصفهان، تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر است. قدرت دستگاه لیزر، ژنتیک شما، ضخامت موهای بدن تان، رنگ پوست تان، پرپشتی و حجم موهای زائد بدن تان و وسعت ناحیه مورد نظر برای لیزر و جنس موها همگی در تعیین تعداد جلسات لیزر موثر هستند. پس موضوع دیگری که در رابطه با قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان مطرح می باشد این است که چرا لیزر موهای زائد در اصفهان در چند جلسه انجام می شود. به هر حال این قضیه بر قیمت تمام شده و هزینه ها اثر گذار خواهد بود. علت این موضوع ، چرخه رشد مو در انسان است. به عبارت دیگر؛ هر تار مو، سه مرحله تکاملی را طى مى ‌کند. مرحله رشد یا آناژن، مرحله انتقالی یا کاتاژن و مرحله استراحت یا تلوژن. لیزر فقط روى موهایى که در مرحله رشد یا آناژن هستند، موثر بوده و روى موهایى که در مراحل کاتاژن و تلوژن باشند، بى تأثیر است. به همین علت یکى ازعوامل موثر در اثربخشى لیزر، تعداد موهاى درمرحله آناژن ناحیه اى است که لیزر مى ‌شود. ما در کلینیک دانش تلاش می کنیم تا به صورت کامل شما را از این موضوع مطلع کنیم و در نهایت ارائه گر مناسب ترین لیست قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان باشیم.

دریافت مشاوره از متخصص پوست و مو

اگر به دنبال رزرو نوبت برای دریافت خدمات درمانی پوست و مو، زیبایی پوست و مو و لاغری هستید، می توانید ثبت درخواست نموده و با مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده نوبت خود را رزرو نمایید.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان

یافتن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان دغدغه همگان است. بی شک شما نیز دوست دارید تنها از خدمات بهترین مرکز لیزر لیزر موهای زائد در اصفهان بهره مند شوید و خیال خود را از بابت کیفیت انجام کار، راحت کنید. در اینجا نکات ارزشمند و مفیدی پیرامون نحوه گزینش بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان به رشته تحریر درآورده ایم که خواندن آن ها خالی از لطف نیست. حتما شما هم می خواهید بدانید که چه مواردی را باید در انتخاب مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان در نظر بگیریم. مهم تر از همه نوع دستگاه مورد استفاده و تخصص فردی است که نزد او اقدام به انجام لیزر موهای زائد در اصفهان خواهید کرد. لازم است بدانید که دستگاه های لیزر متفاوتی با کیفیت و کارآیی متفاوت وجود دارد و اینکه گفته شود دستگاه لیزر مورد استفاده برای لیزر موهای زائد در اصفهان، الکساندرایت یا به اختصار الکس است، ممکن است کافی نباشد. لیزر الکساندرایت ممکن است چینی، کره ای، ایتالیایی یا آمریکایی باشد. اینکه دستگاه لیزر موهای زائد در اصفهان چقدر مؤثر باشد و اینکه در چند جلسه بتواند موهای زائد را ازبین ببرد (نه اینکه برای مدت محدود رشد موها را به تاخیر بیندازد یا آن ها را نازک کند) به کیفیت و فناوری پیچیده دستگاه لیزر و کمپانی سازنده آن بر می‌گردد. همکاران و پرسنل مجرب ما در کلینیک دانش، تماما طبق اصول حرفه ای کار را پیش خواهند برد و شما را به خوبی راهنمایی خواهند کرد. بد نیست کمی در مورد بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان نیز صحبت کنیم. اغلب افرادی زمانی که قصد لیزر موهای زائد در اصفهان می کنند به جستجوی این عبارت در اینترنت می پردازند؛ بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان چیست؟ جواب این پرسش زمانی منطقی است که منظورتان از بهترین دستگاه واضح و روشن باشد. بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان برای پوست های روشن؟ بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان برای پوست های تیره؟ بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان برای موهای ضخیم؟ بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان برای موهای نازک؟ یا بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان برای پوست های نازک و حساس؟ هیچ دستگاهی را تا زمانی که شرایط بهینه لیزر کردن مشخص نباشد نمی توان بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان دانست. به عنوان مثال ممکن است یک دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان تنها از فناوری الکساندریت پشتیبانی کند. این دستگاه برای پوست های روشن با موهای نازک عالی است اما نمی تواند انتخاب خوبی برای پوست های تیره باشد. انواع دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان دارای فناوری های مختلفی هستند؛ از جمله دایود، اندیاگ و الکساندریت. نوع فناوری ارتباط مستقیم با رنگ پوست و ضخامت موها دارد. بنابراین بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان دستگاهی است که از تمام فناوری ها و یا اغلب آن ها پشتیبانی کند. علاوه بر نوع فناوری، بهینه بودن برخی پارامترهای دیگر نیز در دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان می تواند دستگاه را به بهترین دستگاه لیزر موی زائد در اصفهان تبدیل کند. از جمله این پارامترها می توان به بهینگی تعداد شات ها در واحد زمان، بهره مندی از سیستم خوانش ملانین، بهره مندی از سیستم بازیافت فوتون، مناسب بودن قطر پرتو لیزری، اصل بودن دستگاه، بهینه بودن وقفه بین شات ها، سیستم خنک سازی مطلوب و ارگونومیک بودن هندپیس و ایمنی بالای دستگاه اشاره کرد. اگر بخواهیم تعدادی از بهترین دستگاه های لیزر موی زائد در اصفهان را نام ببریم که مبتنی بر فناوری های الکساندریت، اندیاگ و دایود هستند می توان به دستگاه های کندلا جنتل پرو، دیود وکتوز، دستگاه لیزر ایلایت، دستگاه لیزر سوپرنوا و دستگاه لیزر دکا اشاره کرد. به طور خلاصه می توان این ویژگی ها را برای بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان قائل شد. بهترین کلینیک چند دستگاه مختلف دارد؛ تنوع فناوری لیزر بسیار مهم بوده و همه ‌ی افراد نمی توانند با یک نوع لیزر درمان شوند. در نتیجه بهتر است کلینیک انتخابی شما چند دستگاه لیزر مختلف داشته باشد. وجود بهترین اپراتورها الزامیست؛ یکی از عوامل تاثیرگذار در موفقیت لیزر موهای زائد در اصفهان وجود یک اپراتور حرفه است باید توجه داشته باشید هرچه تجربه و دانش یک اپراتور بیش ‌تر باشد اثرگذاری و سرعت لیزر بیشتر خواهد بود و به‌ وجود آمدن آسیب ‌ها و عوارض نیز کمتر می شود. یک مرکز لیزر خوب قیمت‌های مناسبی نیز دارد؛ یک کلینیک لیزر باید قیمت‌ های مناسبی داشته باشد و این قیمت‌ ها نباید بیش از حد بالا و بیش از حد پایین باشد. شما نیز باید توجه داشته باشید قیمت پایین برخی کلینیک ‌ها بی‌دلیل نبوده و حتما در انتخاب کلینیک دقت کافی داشته باشید. بهترین کلینیک زیر نظر یک پزشک متخصص اداره می شود؛ قبل از اینکه درباره‌ ی این مورد صحبت کنیم اکیدا توصیه می‌ کنیم از انجام لیزر موهای زائد در اصفهان در سالن‌ های زیبایی و آرایشگاه‌ها پرهیز کنید و برای این فرآیند درمانی به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و همواره توجه داشته باشید یک مرکز درمانی مناسب زیر نظر یک پزشک متخصص اداره می شود.

با ثبت نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید