advertise

لیزر اندولیفت در اصفهان

لیزر اندولیفت در اصفهان - کلینیک دانش

لیزر اندولیفت در اصفهان چیست

 اندولیفت در اصفهان یکی از روش های جوانسازی پوست صورت و سایر نواحی بدن است که با کم ترین تهاجم، نتیجه ای شبیه به جراحی لیفت دارد. این روش برخلاف لیفتینگ صورت، بدون بیهوشی و بستری شدن انجام می شود و هیچ گونه جای بخیه و اسکار باقی نمی گذارد. حال می خواهیم عملکرد لیزر اندولیفت در اصفهان را بررسی کنیم و بیشتر با آن آشنا شویم. هر جسمی بسته به ویژگی ‌های فیزیکی، اشعه ‌هایی با طول موج ‌های مختلف را جذب می‌ کند. مثلا به خوبی می ‌دانیم که رنگ سیاه که قادر است همه ‌ی طیف‌ های رنگی را جذب‌ کند، نسبت به رنگ سفید که همه‌ ی طیف ‌های رنگی را بازتاب می ‌کند، در برابر نور خورشید بیشتر گرم می شود. پس اشعه ‌های نوری انرژی دارند و اگر جذب یک جسم شوند، این انرژی را به جسم منتقل می ‌کنند که در مورد نور خورشید باعث گرم شدن جسم می شوند. مثلا در گیاهان، نور جذب رنگدانه‌ هایی به نام سبزینه می شود که انرژی نوری را به انرژی زیستی تبدیل کرده و از آن برای فتوسنتز استفاده می کنند. در اندولیفت در اصفهان جسم مورد نظر ما بافت چربی و بافت پیوندی موجود در لایه ‌های پوست است. پوست ما از نظر بافت شناسی سه لایه دارد: اپیدرم (روپوست)، درم (لایه میانی) و زیرپوست (هیپودرم). لایه‌ ی میانی و زیرپوست حاوی بافت پیوندی، رشته ‌های کلاژن، چربی، عروق خونی و اعصاب هستند. چربی و اجزای مورد هدف در بافت پیوندی (همانند تمام اجسام دنیا) اشعه‌ های نور با طول موج خاصی را جذب و باقی را بازتاب می کنند. طول موجی یک هزار و چهارصد و هفتاد نانومتر که در دستگاه اندولیفت در اصفهان استفاده می شود، توسط این‌ چربی و بافت پیوندی جذب شده و دمای موضعی آن ها را افزایش می‌ دهد؛ در عین حال، سایر بافت‌ ها آسیبی نمی ‌بینند. در واقع در اندولیفت اصفهان از پرتوی نوری استفاده می ‌کنیم که تنها روی بافت‌ های هدف ما اثر بگذارد. در ادامه، پرسش های مهم و متداول شما عزیزان در رابطه با لیزر اندولیفت اصفهان را بررسی نموده ایم. چه مناطقی از پوست را می توان با اندولیفت در اصفهان درمان کرد؟ گرمای ناشی از پرتو تابیده شده در این متد درمانی، سلول های چربی در ناحیه تحت درمان را ذوب می کند و همزمان باعث انقباض فوری پوست در ناحیه مداخله می شود. 

کلینیک دانش

لیزر اندولیفت در اصفهان - کلینیک دانش

علاوه بر این می توان در بخش هایی از بدن نیز از اندولیفت در اصفهان استفاده کرد، این مناطق شامل: ماهیچه سرین (Gluteus)، زانوها، (ناحیه اطراف ناف Periumbilical) ناحیه داخلی ران و در برخی موارد مچ پا می باشند. ماندگاری متد درمانی اندولیفت در اصفهان چگونه است؟ مانند همه درمان ها در همه زمینه های پزشکی، ماندگاری درمان های زیبایی در افراد متفاوت می باشد و بستگی به نوع پوست، وضعیت بدن، میزان و نوع مشکلات پوستی افرادی دارد که کاندید انجام این متد درمانی هستند. در برخی از موارد، اگر پزشک متخصص تشخیص دهد، اندولیفت در اصفهان برای افراد در فواصل زمانی مشخص جهت اثر گذاری بالاتر می تواند تکرار شود. مدت زمان درمان با اندولیفت در اصفهان چقدر است؟ مدت زمان لازم در این متد درمانی تا حدی از فرد به فرد متفاوت بوده و بستگی به تعداد نواحی درمان، وسعت ناحیه درمان و مشکلات پوستی مختلف افراد و این که اندولیفت در اصفهان در چه نواحی از پوست مورد استفاده قرار می گیرد (قسمت های صورت یا بدن) می تواند متفاوت باشد. با این وجود، به طور کلی فقط پنج دقیقه برای اندولیفت در اصفهان یک قسمت از صورت (به عنوان مثال wattle) زمان لازم است. زمان مورد نیاز برای انجام اندولیفت اصفهان کل صورت نهایتا نیم ساعت خواهد بود.لیزر اندولیفت در اصفهان چیست؛ در دنیای امروز، روش ها و راهکارهای بسیاری برای زیبا شدن و زیباتر به نظر رسیدن وجود دارد. به همین منظور قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی از نوین ترین شیوه ها آشنا کنیم. این روش لیزر اندولیفت نام دارد و در کلینیک دانش توسط دکتر فرزانه دانش قابل انجام می باشد. گرایش به زیبایی و جوانی از زمان های گذشته در افراد مختلف وجود داشته است و به خاطر اینکه با بالا رفتن سن یک سری علائم و نشانه ها روی پوست صورت و بدن نمایان می شود و باعث از دست دادن اعتماد به نفس درافراد می شود، امروزه افراد زیادی از روش های مختلف استفاده می کنند. پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده امروزه روش های مختلف زیبایی در کلینیک زیبایی انجام شوند که یکی از جدید ترین و موثرترین آن ها اندولیفت اصفهان است.


در واقع هر چه شناخت متخصصان از سلامت و زیبایی اندام‌ های مختلف انسان عمیق‌تر می شود، روش‌ های درمانی و جوان‌ سازی کارآمدتر و در عین حال بی‌دردسرتری نیز روی کار می ‌آید. یکی از این گونه ابزارها، لیزر اندولیفت در اصفهان است. خواسته یا ناخواسته همه ما از یک سنی به بعد، چین و چروک‌ های ریز و درشتی را در آینه و بر روی صورت و گردن خود مشاهده می‌ کنیم. سنمان که بالاتر می ‌رود، صورت ما تقارن و فرم زیبایش را از دست داده و پوست آن شل و افتاده می شود. اندولیفت در اصفهان یکی از روش های جوانسازی پوست همراه با لیزر است و به همین علت با نام لیزر اندولیفت در اصفهان هم شناخته می شود که برای تحریک بافت های عمقی برای ساخت و تولید کلاژن های جدید برای کاهش افتادگی پوست می باشد که بدون سوراخ کردن پوست و توسط لیزر تزریق می شود. این با حداقل تهاجم و به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود و امروزه به یکی از پر درخواست ترین خدمات در کلینیک ها و مراکز زیبایی تبدیل شده است که برای تمام قسمت های صورت و بدن استفاده می شود و نتیجه ای شبیه لیفت دارد. این خدمات بدون عارضه است و خطرات عمل جراحی را هم ندارد و همچنین در کمتر از دو ساعت به صورت فیبر نوری به اندازه دویست تا سیصد میکرون یا یک تار مو گرما را به زیر پوست رسانده و با لیفت پوست، مواردی مانند چین و چروک و خطوط پوست و غیره را از بین می برد. همچنین نکته مهم این است که این روش موجب کلاژن سازی پوست و کاهش خط خنده و کاهش چربی موضعی در قسمت غبغب و زاویه سازی فک صورت و سفت شدن بافت گردن نیز می شود. دستگاه اندولیفت در اصفهان از لیزری با طول موج یک هزار و چهارصد و هفتاد نانومتر استفاده می‌کند که این پرتو لیزری نوعی نور مادون قرمز و یا فرو سرخ محسوب می شود که این طول موج بیشترین اثر را روی آب و چربی های موجود در بافت پوست دارد و هدف اصلی آن هم ذوب کردن چربی های اضافی و در نتیجه سفت شدن پوست است. در لیزر اندولیفت در اصفهان برعکس خدمات لیزر مو، پرتوی لیزر به صورت موضعی و سطحی استفاده نمی شود و این لیزر با استفاده از فیبرهایی به ضخامت یک تار مو (دویست یا سیصد میکرون معادل دو دهم یا سه دهم میلی‌متر) که به زیر پوست فرستاده، به بافت ‌های عمقی تابیده می شود. اندولیفت در اصفهان با لیزر روشی نوین به منظور تحریک بافت‌ های عمقی جهت ساخت کلاژن‌ های جدید به منظور کاهش افتادگی پوست و سفت‌ سازی آن می‌ باشد. در این پروسیجر، فیبری بسیار نازک (بدون نیاز به سوراخ کردن آن) وارد پوست می‌ شود. سپس در حد فاصل درم عمقی و بافت چربی قرار داده می‌ شود و لیزر دایود از طریق فیبر دیگری به این فیبر متصل می‌ گردد، با جابه جا کردن فیبر در این ناحیه، انرژی لیزر دایود در طیف مادون قرمز تابانده می شود. اندولیفت در اصفهان یک متد درمانی بر پایه ی لیزر می‌ باشد که با حداقل تهاجم و به صورت سرپایی بدون بیهوشی انجام می‌ شود و امروزه در پزشکی کازمتیک (زیبایی شناسی) مورد استفاده قرار می‌ گیرد و کاربرد بالایی دارد.

قیمت لیزر اندولیفت در اصفهان

بسیاری از مراجعه کنندگان کلینیک دانش تمایل دارند از قیمت لیزر اندولیفت در اصفهان مطلع شوند. هدف این قسمت، بررسی موضوع هزینه ها و قیمت می باشد. هزینه لیزر اندولیفت در اصفهان ثابت نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. این که درمان شما در چه محلی انجام می گیرد، از چه دستگاهی استفاده می شود، میزان تخصص پزشکتان چه قدر است، چه بخشی را می خواهید درمان کنید، چند جلسه نیاز دارید، هزینه فیبر دستگاه و داروهای پس از درمان همگی در تعیین نرخ درمان موثرند. هزینه دقیق اندولیفت در اصفهان بستگی به اندازه ناحیه تحت درمان دارد که در جلسه مشاوره با پزشک مشخص می گردد. میزان تجربه و مهارت پزشک، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و موقعیت جغرافیایی کلینیک از دیگر عوامل تاثیرگذار بر این هزینه هستند. اندولیفت در اصفهان معمولا برای دلایل زیبایی انجام می شود و بنابراین شرکت بیمه هزینه های آن را پوشش نمی دهد. با توجه به بحث قیمت لیزر اندولیفت در اصفهان، بسیاری تمایل دارند بدانند یک آیا با یک جلسه، می توان نتیجه دلخواه را گرفت یا باید چندین جلسه مراجعه کرد. به عقیده متخصصین کلینیک دانش تعداد جلسات برای هر فرد به ساختار پوست وی بستگی دارد. گاهی لازم است تا هر شش ماه برای افرادی که میزان افتادگی پوستشان شدیدتر است، دو الی سه جلسه نیاز باشد اما به طور معمول بسیاری از افراد با همان یک جلسه حدود هفتاد درصد از شلی و افتادگی پوستشان رفع می شود. این مبحث ممکن است این طور مطرح گردد که برای اندولیفت در اصفهان چند جلسه درمانی نیاز است. کلینیک دانش معتقد است اینکه هر فرد برای ترمیم پوست به چند جلسه درمانی نیاز دارد به نوع و کیفیت پوست بستگی دارد. پزشک متخصص پوست شما را مورد بررسی قرار داده و تعداد جلسات را به فرد مراجعه کننده به طور حدودی اعلام می کند. طول هر جلسه درمانی با توجه به محدوده تحت درمان از پنج دقیقه برای یک ناحیه پوست تا نیم ساعت برای کل صورت متغیر است اما معمولا با در نظر گرفتن زمان آماده‌ سازی پوست و زمان پس از اتمام جلسه حدود یک ساعت طول می ‌کشد و پس از چند ساعت بیمار می ‌تواند فعالیت‌ های روزمره خود را از سر بگیرد. در اغلب موارد با یک جلسه‌ ی درمان نتایج مطلوبی حاصل می شود اما بعضی مواقع ممکن است با توجه به نوع درمان و آسیب پوستی، پزشک به شما پیشنهاد دهد جهت دستیابی به نتایج بهتر چند جلسه درمانی را داشته باشید. در صورت عدم مشاهده نتیجه دلخواه ازاندولیفت در اصفهان، می توان آن را برای دومین بار در دوازده ماه پس از درمان اول در همان ناحیه تکرار کرد. پزشک متخصص پوست با توجه به نوع و مشکل بیمار جهت درمان تعیین کننده در انجام تعداد جلسه اندولیفت در اصفهان می باشد. لازم به ذکر است که بسیاری از بیماران بهترین متخصص اندولیفت در اصفهان ایران با یک بار انجام به نتایج دلخواه و مطلوب به طور همیشگی دست یافته اند. تمام نتایج پزشکی در کلیه ی درمان های زیبایی از فرد به فرد متفاوت می باشد و تا حد زیادی به تاریخچه پزشکی بیمار بستگی دارد از جمله سن، وضعیت سلامتی، جنسیت، می تواند بر نتیجه و میزان موفقیت این متد درمانی تاثیر بگذارد. بنابراین مشاوره با پزشک متخصص پوست در انجام و انتخاب این متد امری لازم برای رسیدن به نتایج مطلوب می باشد.


لیزر اندولیفت در اصفهان - کلینیک دانش

بهترین مرکز لیزر اندولیفت در اصفهان

برای انجام تکنیک اندولیفت در اصفهان، کلینیک دانش از بهترین گزینه ها محسوب می شود. در این کلینیک شما می‌ توانید لیزر اندولیفت صورت و هر اندام دیگری از بدنتان را با بهترین کیفیت انجام دهید. به علاوه با توجه به تخصص و تبحری که کادر مجرب کلینیک دانش در زمینه انجام این تکنیک دارند، هزینه لیزر اندولیفت در اصفهان، مبلغ بسیار ناچیزی به حساب می ‌آید. رویکرد اعضای کلینیک دانش، مجهز کردن بخش ‌های درمانی به فناوری و تکنیک ‌های برتر روز دنیا است. یکی از این تجهیزات لیزر اندولیفت در اصفهان است، که کاربرد گسترده ‌ای در فرآیندهای درمان و زیباسازی پوست دارد. گروه زیبایی کلینیک دانش در مرکز لیزر اندولیفت در اصفهان، با تخصص، دانش و تجربه خود، چهره و اندام شما را به آن ایده ‌آلی که در رویاهایتان وجود دارد، نزدیک می کنند. در واقع شما می ‌توانید از لحظه ‌ای که تصمیم به تغییر سبک زندگی و ظاهر خود می‌ گیرید، تا زمانی که به هدفتان دست پیدا می ‌کنید، از مشاوره و توصیه‌ های کارشناسان بهترین مرکز اندولیفت در اصفهان بهره بجویید. نتیجه اندولیفت در اصفهان و تابش لیزر در بهترین مرکز لیزر اندولیف بدین شرح می باشد. لیزری که به پوست تابش داده می شود می تواند به سرعت سبب چربی سوزی موضعی و لیپولیز شود. تجمع چربی ها در زیر پوست می تواند سبب شل شدگی، چین و چروک و افتادگی پوست ناشی از تجمع چربی ها در زیر پوست شود. اندولیفت در اصفهان می تواند سبب درمان افتادگی پوست در ناحیه گردن، صورت و بازوها شود. لیزر اندولیفت در اصفهان در لایه میانی پوست سبب القای تولید و بازآرایی کلاژن های پوست می شود. اندولیفت در اصفهان می تواند سبب تحریک و فعال شدن واکنش های سوخت و سازی در خارج سلول ها شود. این شرایط می تواند سبب بهبود شادابی و زیبایی پوست شود. تحریک چربی سوزی پوست و باز آرایی عناصر بافتی پوست سبب کاهش حجم بافت چربی و بافت های لنفاوی می شود. اندولیفت در اصفهان می تواند سبب کانتورینگ و سفت شدن پوست شود. حال می خواهیم اثرات استفاده از خدمات بهترین مرکز اندولیفت را بررسی کنیم. با استفاده از روش اندولیفت در اصفهان می ‌توان در بخش ‌های عمقی یا سطحی پوست، تخریب ‌هایی انتخابی و کنترل شده انجام داد که باعث تشکیل شبکه ‌ای موقت از بافت فیبروز می شود. زمانی که بافتی از بدن آسیب ببیند، بافت پیوندی فیبروزی جایگزین آن می شود تا ترمیم بافت به مرور زمان تکمیل گردد. ایجاد بافت فیبروزی، باعث تحریک کلاژن سازی و بازآرایی اسکلت پوستی شده که موجب جوانسازی پوست می شود. همان طور که گفتیم، تخریب انتخابی پرتو لیزر پایه و اساس اندولیفت در اصفهان است. در واقع لیزر بدون این که به بافت ‌ها، سلول ‌ها، اعصاب و عروق خونی اطراف آسیبی وارد کند، اثرات زیر را برجای می‌گذارد: باعث تخریب و خروج چربی از بافت‌های موضعی می شود که به آن‌ لیپوامولوسیون می‌گویند. پوست منطقه‌ی تحت درمان به سرعت سفت و لیفت می شود. به لطف تولید و بازآرایی رشته ‌های کلاژن در محل درمان، اثرات اندولیفت در اصفهان تا بلند مدت باقی می‌ مانند. ماندگاری درمان اندولیفت در اصفهان تقریبا با روش لیفت با نخ (یکی از روش‌های جراحی لیفتینگ) یکسان است ولی عوارض و خطرات آن را ندارد. همچنین منطقه ‌ی تحت درمان تا ماه‌ ها بعد از اندولیفت در اصفهان، به ترمیم و بهبود خود ادامه می ‌دهد. یعنی وضعیت پوست روز به روز بهتر هم می شود. نتیجه اندولیفت در اصفهان صورت و بدن در بهترین مرکز نیز بدین صورت خواهد بود. سفت شدگی ایجاد شده با اندولیفت در اصفهان به جذب بسیار تخصصی آب و چربی لیزر مربوط است که به طور ویژه ای پوست را سفت می کند، کشسانی آن را بهبود می بخشد، جوانسازی می کند و در صورت نیاز چربی را کاهش می دهد. اندولیفت در اصفهان تولید کلاژن را هدف قرار می دهد و متابولیسم لایه عمیق تر پوست را که حاوی هیالورونیک اسید و الاستین است را بهبود می‌بخشد. بنابراین، نتایج مورد نظر شامل بهبود سفتی پوست به علاوه کاهش و کم شدن شلی پوست و بهبود چین و چروک، خطوط و جای زخم می باشد. علاوه بر این، چربی را در نواحی خاصی از صورت یا بدن در حین درمان کاهش می دهد. در بدن، اندولیفت در اصفهان شلی پوست را کاهش داده و آن را در نواحی مانند زانوها و بازوها سفت می کند و چربی رسوب کرده را کاهش داده و سلولیت را حذف می کند.

بهترین دکتر لیزر اندولیفت در اصفهان

در انتها، می خواهیم مقوله مهم و قابل تامل بهترین دکتر لیزر اندولیفت در اصفهان  را در یکی از بهترین مراکز اندولیفت به بحث و گفت و گو بگذاریم و با بررسی کنیم که چه اقداماتی توسط ایشان انجام می شود. پیش از آغاز توضیحات مربوط به بخش بهترین دکتر اندولیفت در اصفهان، لازم است خاطر نشان کنیم که دکتر فرزانه دانش، از مجرب ترین و شناخته شده ترین افراد متخصص در حوزه انجام این متد می باشد. نحوه کار لیزر اندولیفت در اصفهان توسط بهترین دکتر بدین صورت خواهد بود. در این نوع از درمان، یک سیم نازک لیزری به قطر دو دهم تا چهار دهم میلی‌متر (به نازکی یک تار مو) به لایه‌ی زیر پوست (هیپودرم) وارد می کنند و با انرژی لیزر مناطقی از پوست که قرار است تحت درمان قرار بگیرند با حرکات دقیق و ظریف مورد هدف قرار می‌گیرد، نتایج مثبت از این تحریک حاصل می شود. در مرحله بعد توسط همان فیبر، امواج لیزر به ناحیه مورد نظر می تابد و به فیبر داخل پوست متصل می شود. به این صورت پوست تحریک می شود و کلاژن سازی آن افزایش میابد. لازم است قبل از شروع به کار، پزشک طول موج دستگاه را تنظیم کند. این نکته قابل ذکر است که اندولیفت در اصفهان را می‌توان همزمان با روش های دیگری از جوانسازی مانند هایفوتراپی امکان پذیر است. لیزر اندولیفت در اصفهان به صورت عمقی به پوست نفوذ می کند. فیبر ها را با ضخامتی به اندازه کمتر از یک مو از طریق منافذ بسیار ریز وارد پوست می کنند که به عمق پوست نیز نفوذ می کند. به زبان ساده تر اندولیفت در اصفهان، پرتو های نور را با انرژی یکسان تولید می کنند که سبب تحریک کلاژن سازی بسیار می شود. زمانی که امواج از لایه درمیس پوست عبور می کند می‌توانید نتایج را مشاهده کنید و تاثیر آن را در از بین رفتن چربی ها و رفع شلی پوست مشاهده کنید. زمانی که از خدمات بهترین دکتر اندولیفت در اصفهان بهره ببرید، نتایج کاربردی بسیاری نصیبتان خواهد گشت که در ادامه برخی از آن ها را به رشته تحریر درآورده ایم. انقباض مکانیکی: با اینکه این روش برای مدت کوتاهی پوست را تحریک می‌نماید، به صورت فوری پوست را جمع و منقبض می کند و سفت شدن پوست به صورت مداوم تا چند ماه پس از آن ادامه خواهد داشت. بهبود ساختار پوست: در پاسخ به تحریک اندولیفت در اصفهان پروتئین‌های ساختاری مهم مانند کلاژن و الاستین به طور طبیعی در پوست ایجاد می شود که در طی چهار تا هشت هفته‌ی اول اثرات آن روی پوست به وضوح قابل مشاهده است و به مرور تا نه الی دوازده ماه ادامه خواهد داشت تا به اوج خود برسد. جوانسازی سطح پوست: پس از لیزر اندولیفت در اصفهان به دلیل فرآیند التیام طبیعی پوست، شادابی و جوانی پوست به مرور ایجاد می شود. کاهش چربی: با هدایت انرژی اندولیفت در اصفهان به بافت‌های کمی عمیق‌تر می‌توان سلول‌های چربی را هدف قرار داد و موجب امولسیون شدن آن ها می شود. از آنجایی که درمان از طریق لیزر اندولیفت در اصفهان کمترین میزان تهاجم را برای لایه ‌های سطحی و عمقی پوست به همراه دارد، یک فرآیند بدون خطر محسوب می شود. بنابراین عوارض لیزر اندولیفت در اصفهان نزدیکی به صفر تخمین زده شده‌ است. اما درمان توسط بهترین دکتر اندولیفت در اصفهان مزایای بیشماری دارد، که مهم‌ ترین آن ها عبارتند از: عوارض جانبی ندارد. دوره نقاهت کوتاهی دارد. به هیچ مراقبت خاصی نیاز ندارد. برای همه گروه‌ های سنی کاربرد دارد. قابلیت ترکیب با سایر روش‌های درمانی را دارد. نتایح حاصل از آن برای مدت طولانی باقی می ‌ماند. هزینه ‌ی آن نسبت به سایر روش‌های درمانی کمتر است. جای زخم، کبودی یا خونریزی در حین با بعد از آن به وجود نمی‌ آید. بیمار درست پس از انجام این فرآیند می ‌تواند به زندگی روزمره ‌اش ادامه دهد. نیازی به جراحی، بیهوشی، بی‌حسی، بستری، بخیه، برش، تزریق، مراقبت و نقاهت ندارد. می‌توان به طور اختیاری از ترکیب آن با درمان های سلول ‌های بنیادی، پی‌ آر‌ پی و بوتاکس استفاده کرد. هزینه آن با توجه به اینکه تنها در یک جلسه حدودا دو ساعته انجام می‌ گیرد، بسیار مقرون به صرفه است. حداقل تا دو سال پس از انجام این نوع درمان، نیاز به تکرار آن یا انجام هیچگونه عملیات زیباسازی دیگری وجود ندارد. اما تاثیر اصلی لیزر اندولیفت در اصفهان سفت شدن پوست و کاهش شلی پوست است که از طریق فعال شدن نئوکلاژنز و عملکرد متابولیک در ماتریکس خارج سلولی می ‌باشد. به امید دیدار شما در بهترین کلینیک لیزر اندولیفت اصفهان.

دریافت مشاوره از متخصص پوست و مو

اگر به دنبال رزرو نوبت برای دریافت خدمات درمانی پوست و مو، زیبایی پوست و مو و لاغری هستید، می توانید ثبت درخواست نموده و با مشاوره رایگان ما با خیالی آسوده نوبت خود را رزرو نمایید.

با ثبت نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید